Říjen 21, 2024

Omezení provozu TK Sparta Praha 24.10.2024: odstávka vody

Vážení členové a návštěvníci, rádi bychom vás informovali, že z důvodu pl&aacu

Sportovní výsledky

Sparťané září na mezinárodních turnajích: finále ve Stockholmu, Francii i Německu!

Barbora Palicová se probojovala do finále turnaje ITF W50 ve Francii. Na cestě do finále nejprve v prvním kole

Laura Samson ve finále juniorského Turnaje Mistryň

Laura Samson se minulý týden zúčastnila juniorského Turnaje Mistryň v čínském Čcheng-tu. Byla

Říjen 14, 2024

Sparťanské úspěchy na mezinárodních turnajích: Kovačkovy, Mojžíšová i mladí reprezentanti slaví vítězství

Sparťané dosáhli skvělých výsledků na mezinárodních turnajích. Sestry Kovačkovy zaz&aac

Říjen 07, 2024

Sára Bejlek slaví první titul v roce 2024. Ovládla turnaj v Šibeniku.

Sára Bejlek slaví svůj první titul v roce 2024 po excelentním výkonu na turnaji v chorvatském &Sc

Informace

Říjen 02, 2024

Školení: Mentální příprava pro sportovní trenéry I.

Zaměření školení SMT Academy pro tenisové trenéry TK Sparta PrahaDnes proběhlo v areálu TK Spar

Sparťané zářili na turnajích v Jablonci a Rakovníku: Filipová a Kynčl ovládli finále, úspěch i ve čtyřhrách

Turnaj Tennis Europe U16 kategorie 3 se konal v Jablonci nad Nisou a Sparťané na něm předvedli skvělé výkony.Ve dvo

Kurylová ovládla turnaj mladších žákyň. Družstvo minitenisu páté na Mistrovství České republiky.

Nicole Kurylová triumfovala na turnaji kategorie B mladších žákyň v Dobřichovicích. Ve finále p

Září 25, 2024

Alena Kovačková získala na Mistrovství Evropy dvě medaile, ve finále singlu podlehla Kostovic

Alena Kovačková dosáhla velkého úspěchu na Mistrovství Evropy do 18 let v Rakousku, kde získala

Září 24, 2024

Úspěchy na Mistrovství Evropy do 14 let

Od 9. do 15. září 2024 proběhlo v Mostě Mistrovství Evropy jednotlivců do 14 let, kde hráčky TK Sparta Prah

Sparťané září na mezinárodních turnajích: finále US Open, vítězství v Káhiře a triumf na ATP Challengeru

Denis Peták se probojoval do finále čtyřhry na juniorském US Open, kde společně s Flynnem Thomasem podlehli p&aacut

Tenisové turnaje

Mistrovství České republiky v družstev Dorostu: Sparťané došli do finále MČR v družstvech dorostu

Ve dnech 10. – 13. září 2024 se na dvorcích TK Sparty Praha konalo Mistrovství České republiky do

Družstvo minitenistů vítězové Přeboru Prahy. Iva Svoboda ovládla Mistrovství České republiky

V sobotu 7. září 2024 se na tenisových dvorcích v Hostivaři konal Přebor Prahy družstev v minitenisu. Celkov

Září 02, 2024

Sparťané vybojovali stříbro na Mistrovství České republiky

Tenisový klub Sparta Praha se může pochlubit skvělým úspěchem na Mistrovství České republiky v kateg

Srpen 26, 2024

Sparťanské úspěchy na domácích i zahraničních turnajích.

Poslední srpnový týden přinesl opět skvělé výsledky hráčů TK Sparta Praha. Na pražské

Pražská Teplárenská Cup 2024 - Tennis Europe do 14 let

V týdnu od 17.-24. srpna se v areálu TK Sparta Praha konal turnaj kategorie Tennis Europe do 14 let, s početným zastou

Masters Baby

V sobotu 24. srpna se v areálu TK Sparta Praha konal turnaj Masters Baby. Celkem se turnaje zúčastnilo 20 hráčů, rov

Srpen 19, 2024

Úspěchy sparťanů na zahraničních turnajích

Kateřina Filipová dosáhla významného úspěchu na turnaji Tennis Europe do 16 let v německém Rege

Srpen 18, 2024

Úspěchy na Tennis Europe do 12 let

V Uherském Hradišti se uskutečnil turnaj Tennis Europe do 12 let, na kterém hráči TK Sparta Praha, pod veden&i

Srpen 17, 2024

Mistrovství ČR mužů vyhrál Štěpán Baum

73. ročník mistrovství ČR mužů 2024 v Ostravě vyhrál Štěpán Baum, který ve finále por

Informace

Srpen 13, 2024

Nové padelové kurty na Tenisové Spartě

S radostí oznamujeme, že na Tenisové Spartě jsme v červenci dokončili výstavbu dvou nových padelových

Zlato z Olympijských her

Český tenis se v pátek 2. srpna 2024 dočkal své třetí zlaté olympijské medaile. Na Miloslava Me

Head babytenis tour: čtyřhry

V sobotu 10. srpna 2024 proběhl na Spartě 3. turnaj v rámci Head babytenis tour. Vítězi se stali sparťané Iva Svob

Srpen 12, 2024

Sparťanské dívky do 14 let jsou mistryněmi světa

Český tým dívek do 14 let ve složení Jana Kovačková, Kateřina Zajíčková, Laura Chlumsk

Sparťanské úspěchy: Adéla Jelínková, Michael Vrbenský a Jana Kovačková

Začátek srpna byl pro sparťany velice úspěšný. Nejprve vyhrála Adéla Jelínková me

Jakub Filip: první titul na okruhu ITF

Jakub Filip ovládl turnaj ITF M15 ve slovenském Popradě, když ve finále porazil domácího Andreje Martin

Pardubická juniorka: Alena Kovačková a Denis Peták ve finále

Pardubická juniorka, která se konala od 20. do 26. července 2024, měla ve finále i sparťanské zástupce

Červenec 15, 2024

Střední kurt 13.7.2024

V sobotu 13.7.2024 se uskutečnil 1. turnaj letní série Sparťasnké pětky na střední kurt. Zvítězila