TK Sparta Praha

Novinky

Kovačková-Samsonová zvítězily v Istanbulu

Kovačková-Samsonová zvítězily v Istanbulu

Alena Kovačková a Laura Samsonová se probojovaly na turnaji Tennis Europe 2 do 14 let v Istanbulu do semifinále dvouhry. Ve čtyřhře získaly prvenství, když ve finále holky porazily E.Kats, D.Koreshenko (obě RUS) 6-1, 6-1. Oficiální výsledky turnaje najdete zde: Gratulujeme holkám k úspěchu!   

Baum-Šálková vítězové Mix Tour III

Baum-Šálková vítězové Mix Tour III

Máme tu ještě výsledek z minulého turnaje Mix Tour III, které se hrálo ještě dříve před vyhlášením NS.  V třetím turnaji zvítězila dvojice Štěpán Baum a Dominika Šálková, když o vítězství rozhodoval vzájemný zápas mezi Nelly Kněžkovou s Filipem Apltauerem.  Vítězům gratulujeme!  Přehled vítězů:  TOUR III – Štěpán Baum-Dominika Šálková TOUR II – Vít Kalina-Lucie…

Petra Kvitová má 28.titul z Dohá

Petra Kvitová má 28.titul z Dohá

Petra Kvitová zvítězila na turnaji WTA Premiér v katarském Dohá.  Ve finále dvouhry porazila G.Muguruza (ESP) 6-2, 6-1 a získala 28.titul v kariéře.  Ve čtyřhře postoupily do semifinále Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou.  

Filip Ladman vítězně v Sobotě

Filip Ladman vítězně v Sobotě

Filip Ladman si zahrál mezinárodní turnaj Tennis Europe do 12 let v polské Sobotě. Ve dvouhře postoupil do semifinále, kde podlehl pozdějšímu vítězovi J. Stanszyk (POL) 5-7, 0-6. Ve čtyřhře společně se Stanczykem celý turnaj vyhráli.   Oficiální výsledky turnaje najdete zde: Gratulujeme k úspěchu! 

Apltauer-Baum v semifinále v Tartu

Apltauer-Baum v semifinále v Tartu

Filip Apltauer a Štěpán Baum postoupili do semifinále čtyřhry v estonském Tartu na mezinárodním juniorském turnaji J4. O postup do finále podlehli P.Gazeu, T.Papamallamis  (oba FRA) 6-7, 6-3, 7-10.  Gratulujeme k k úspěchu! 

Letní tenisové kempy pro děti 2021

Letní tenisové kempy pro děti 2021

Kempy jsou určeny jak pro úplné začátečníky, tak i pro děti již hrající a to od věku 3 do maximálně 10 let. Mimo tenisové aktivity uskutečňujeme výlet do Stromovky spojený s hrami v přírodě a snažíme se dětem kemp zpestřit buď návštěvou Planetária Praha nebo ZOO Praha. Pokud vládní opatření dovolí, budou se kempy konat…

1 2 3 18
Přejít k navigační liště