Info 

INFO ŠKOLIČKA

 

Vážení tenisoví příznivci, vítáme Vás v sekci sparťanské školičky. Školička je určena všem malým dětem od 3* do 7 let (maximálně 8* let), které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti, nebo jen získat nové kamarády. Během tohoto období se děti připravují na malém kurtě.

 


Děti jsou na tréninky rozděleny do skupinek podle věku a jejich tenisové úrovně. Ve skupince jsou maximálně tři děti. V následujícím odkaze můžete zhlédnout průřez hodiny tréninku: Sparta Video - kid´s tennis

Rozvrh tréninků je stálý po celou sezónu, která trvá od začátku září do konce června. Během letních prázdnin tenisová školička neprobíhá.

Nejvhodnější termín k nástupu nových zájemců do školičky je na začátku září, je však důležité se přihlásit už v červnu. Pokud je místo, nabíráme děti během celé sezóny a přiřazujeme je do již zaběhlých skupinek. Tenisovou raketku doporučujeme pořídit až po konzultaci s trenérkou, ta doporučí její správnou velikost.

 


 

Děti se od urřitého věku mohou účastnit tzv. "pohybovek", které jsou velmi oblíbené a navíc jsou důležitou průpravou pro tenisový trénink.

Dále pro naše děti pořádáme turnaje "Sparťanskou pětku". Turnaje jsou rozděleny do tří kategorií – minikurt, střední kurt a standardní kurt.

V době prázdnin zabezpečujeme aktivitu dětí formou týdenních kurzů, tzv."Letních kempů", kde děti tráví celý den se zkušenými trenéry, mají zajištěnu celodenní stravu a bohatý program, nejen sportovní. Odpoledne si rodiče děti vyzvedávají.

V tenisové školičce trénují zkušené trenérky, které spolu komunikují ohledně způsobu vedení svěřenců, proto není problém, pokud dítě hraje s různými trenérkami v rámci naší školičky.


Od 8 let věku navazuje na model TŠ program Tenisové akademie nebo pro talentované děti program sportovního úseku, a to již na standardním dvorci.

Tenisové raketky, oblečení, obuv, švihadlo aj. je možné zakoupit v našem klubovém obchodě, pokud je dítě členem tenisové školičky, tak obdrží slevu.

Podmínky Tenisové školičky a ceník najdete níže v odkaze "Ke stažení".

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte hlavní trenérku Ing. Leonu Láskovou.

Tel.: 724 074 000
E-mail: l.laskova@tkspartapraha.cz

KONTAKT

Ing. Leona Lásková

Tel:  +420 724 074 000
mail: l.laskova@tkspartapraha.cz
 

Video školička

partneři
 • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

 • Trenérský tým 2017

 • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

 • Vícemistři Extraliga 2017

 • Petr Kvitová JTB Open 2018

 • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

 • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

 • Vícemistři Babytenis 2018

 • Mistři Mčr Minitenis 2018

 • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

 • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB