AKTUALITY 

Štaubert a Komardina vyhráli čtyřhru ITF 4 Safina Cup

30.01.2012 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Třetí turnaj v řadě mají za sebou naši hráči na turnajích ITF.

Štaubert a Komardina vyhráli čtyřhru ITF 4 Safina Cup

Po turnajích v Bratislavě a v Přerově se následný turnaj ITF kategorie 4 přesunul do Prahy na Štvanici. Z českých hráčů ve dvouhře postoupil nejdále Štaubert, a to do 2. kola. Z kvalifikace až do 2. kola se taky probojoval nejmladší bratr letošního prvního grandslamového vítěze z Austrálie Djordje Djokovič, který se stal součástí našeho klub od loňského podzimu.

 

Ve dvouhře si pro druhé vítězství v řadě došla Benčič, která o týden dříve triumfovala na turnaji ITF 1 v Přerově. V semifinále mezi Komardinou a Benčič hráčky odehrály  napínavý zápas. Poměr vítězných míčů 44:21 sice vyzněl pro Komardinu, ale počet nevynucených chyb 64:24 rozhodl jasně pro Benčič, která se tak po více než dvou hodinovém zápase a setech 6:4, 2:6 a 2:6 mohla radovat z postupu do finále.

 

Naši hráči Pavel Štaubert a Kryštof Jánošík se probojovali ve čtyřhře až do finále, každý však s jiným spoluhráčem. Více důvodů k radosti měl nakonec P. Štaubert, neboť se spoluhráčem M. Herzánem porazili K. Jánošíka s F. Polankou 7:5 6:7 10:8.

 

Z děvčat si došly pro vítězství ve čtyřhře Sparťanka Anastasiya Komardina se Švýcarkou Belindou Benčič, když ve finále zdolaly Maďarky M. Slavikovicz, L. Barzo 7:5, 6:3. Další Sparťanská hráčka Anna Vrbenská s M. Mayerovou postoupily do semifinále.

 

Oficiální výsledky z turnaje zde:

 

Na snímku vítězky čtyřhry Anastasiya Komardina a Belinda Benčič.

 

Gratulujeme Pavlovi a Nastě k vítězství!

partneři
 • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

 • Trenérský tým 2017

 • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

 • Vícemistři Extraliga 2017

 • Petr Kvitová JTB Open 2018

 • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

 • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

 • Vícemistři Babytenis 2018

 • Mistři Mčr Minitenis 2018

 • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

 • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB