AKTUALITY 

Výsledky za měsíc ČERVENEC 2011

01.08.2011 | Daniel Filjo | AKTUALITY
Nejlepší výsledky sparťanských hráčů:
Výsledky za měsíc ČERVENEC 2011

Dospělí a Junioři


Klára Zakopalová
Semifinále ve dvouhře WTA Tour, Budapešť - Hungary

 

Barbora Záhlavová-Strýcová
Semifinále ve dvouhře WTA Tour, Bastad- Sweden

 

Kateřina Vaňková
Finále ve dvouhře ITF 10 000´USD Bad Waltersdorf - Austria

 

Kateřina Siniaková
3.místo ve dvouhře LOH do 16 let Trabzon, Turecko
1.místo ve čtyřhře LOH do 16 let Trabzon, Turecko

 

Kristýna Roučková
1.místo ve čtyřhře LOH do 16 let Trabzon, Turecko

 

František Čermák
Finále ve čtyřhře ATP Tour, Hamburg - Germany

 

Pavel Štaubert
Vítězství ve dvouhře ITF 4 Flower Bulb Hillegom  u18 – Holland
2.místo ve čtyřhře LOH do 16 let Trabzon, Turecko

 

Tomáš Papík
Vítězství ve dvouhře ITF 3 ExPilsen Wilson Cup u18 – Germany


Alena Poletínová
Vítězství ve dvouhře ITF 4 Moenchenglanbach u18 – Germany

 

Aneta Dvořáková
Vítězství ve dvouhře ITF 4 Modrany Power Sparta Cup – Cze
Semifinále ve čtyřhře ITF 4 Modrany Power Sparta Cup – Cze

 

Nina Holanová
Semifinále ve čtyřhře ITF 4 Modrany Power Sparta Cup – Cze
Finále ve čtyřhře Tennis Europe 3, Mariánské Lázně u16

 

Dominika Paterová
Vítězství ve dvouhře Doksy „A“

 

Petra Kubinová
Finále ve čtyřhře Doksy „A“
Finále ve dvouhře Doksy „A“

 

Marie Bouzková
Vítězství ve dvouhře Tennis Europe 3, Mariánské Lázně u16


Anna Vrbenská
Finále ve čtyřhře Tennis Europe 3, Mariánské Lázně u16
Semifinále ve dvouhře Tennis Europe 3, Mariánské Lázně u16
Finále ve dvouhře Tenisklub Cheb „A“ u18

 

David Grunt
Vítězství ve dvouhře TK Ema Praha \"C\" u18
Vítězství ve čtyřhře TK Ema Praha \"C\" u18

 


Hráči do 14 let


Ondřej Krstev
Finále ve čtyřhře Mistrovství Evropy jednotlivců Plzeň u14 – 2. místo

 

Vendula Žovincová
Semifinále ve čtyřhře Mistrovství Evropy jednotlivců Plzeň u14 – 3. místo
Semifinále ve čtyřhře Tennis Europe 1, BNP Paribas Cup u14 - France

 

Anastasiya Komardina
1.místo Mistrovství Evropy družstev Summer Cup/Europa Cup, Loano u14 – Italy
Semifinále ve čtyřhře Tennis Europe 1, BNP Paribas Cup u14 - France

 

Štěpán Šimek
Finále ve dvouhře TC Chrudim „A“ u14
Finále ve čtyřhře TC Chrudim u14

 

Petr Nouza
Vítězství ve čtyřhře TK Cheb „B“ u14

 

Lucie Procházková
Vítězství ve dvouhře TK Centrum Hradec Králové „B“ u14
Vítězství ve čtyřhře TK Centrum Hradec Králové „B“ u14

 

Anastasia Zarytská
Vítězství ve čtyřhře TCG Karlovy Vary „B“ u14

 

Patrik Rikl
Vítězství ve dvouhře Mistrovství ČR Rakovník – Mistr ČR u12
Vítězství ve čtyřhře Mistrovství ČR Rakovník – Mistr ČR u12

 

Jakub Patyk
Finále ve dvouhře Mistrovství ČR Rakovník –Více mistr ČR u12

 

Michael Vrbenský
Semifinále ve čtyřhře Mistrovství ČR Rakovník u12

 

Lukáš Šmíd
Vítězství ve čtyřhře Mistrovství ČR Rakovník – Mistr Republiky u12


Tomáš Macháč
Semifinále ve dvouhře Tennis Europe Novotech Trohpy Rakovník u12- Cze

 

Karolína Beránková
Semifinále ve dvouhře Tennis Europe Novotech Trohpy Rakovník u12- Cze

 

Michael Procházka
Vítězství ve čtyřhře LTC Zbraslav \"C\" u12
Vítězství ve dvouhře TK Tábor \"C\" u12

 

Barbora Cajthamlová
Vítězství ve dvouhře consolation - Tennis Europe Novotech Trohpy Rakovník u12- Cze

 

Laura Benešová
Vítězství ve dvouhře LTC Hradec Králové „C“  u12
Vítězství ve čtyřhře LTC Hradec Králové „C“  u12
Vítězství ve dvouhře TK Tenis Centrum H. K. \"C\" u12
Vítězství ve čtyřhře TK Tenis Centrum H.K. \"C\" u12

 

Kateřina Šelmátová
Vítězství ve dvouhře TK Ústí nad Labem „C“  u12
Vítězství ve čtyřhře TK Ústí nad Labem „C“  u12

 

Sasha Melniková
Vítězství ve dvouhře Babytenis Tour I.ČLTK u10

 

Andrea Šotová
Vítězství ve dvouhře Prince babytennis Tour 1 u10
Finále ve dvouhře Babytenis Tour I.ČLTK u10

 

Družstvo mladších žáků TK Sparta Praha
Více mistři České Republiky pro rok 2011

 


V případě nechtěného opomenutí nějakého úspěchu, prosím neváhejte a kontaktujte mě na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

 

 

Úspěchy za zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“
Finále ve dvouhře kategorie „A“          Finále ve čtyřhře kategorie „A“
Vítězství ve dvouhře kategorie „B“     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“
Finále ve dvouhře kategorie „B“
Vítězství ve dvouhře kategorie „C“     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře Vítězství ve čtyřhře
Finále ve dvouhře Finále ve čtyřhře
Semifinále ve dvouhře Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB