AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc SRPEN 2019

05.11.2019 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc SRPEN 2019

Dospělí a Junioři

 

Kateřina Siniaková

Vítězství ve čtyřhře, WTA Mandatory 283k, Toronto CAN

 

Tomáš Macháč

Semifinále ve dvouhře, ATP Challenger 46k+H, Liberec

 

Michael Vrbenský

Vítězství ve čtyřhře, ATP Challenger 46k+H, Liberec

 

Anastasia Komardina

Finále ve dvouhře, ITF 60k, Varšava -POL

 

Karolína Beránková

Semifinále ve dvouhře, ITF 15k, Dublin –IRL

Vítězství ve čtyřhře, ITF 15k, Dublin –IRL

 

Martin Krumich

3.místo ME družstev, Summer Cup, Le Touquet, u18 -FRA

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

Finále ve dvouhře, ITF 2, Szekesfehervar, u18 –HUN

 

Andrew Paulson

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Daniel Siniakov

5.místo ME družstev, Summer Cup, Le Touquet, u16 –FRA

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Mathew Donald

5.místo ME družstev, Summer Cup, Le Touquet, u16 –FRA

 

Barbora Palicová

2.místo ME družstev, Summer Cup, Le Touquet, u16 –FRA

 

Kristýna Lavičková

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Jakub Nicod

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Filip Apltauer

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Sarajevo, u16 – SRB

 

Štěpán Baum

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Sarajevo, u16 – SRB

 

Patricie Kubíková

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Skopje, u18 –MKD

 

Antonín Bolardt

Vítězství ve dvouhře „A“, Mladá Boleslav

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České Republiky mužů, Ostrava

 

Filip Duda

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České Republiky mužů, Ostrava

 

Marek Řeháček

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České Republiky mužů, Ostrava

 

 

Hráči do 14 let

 

Lucie Havlíčková

Finále ve čtyřhře, ITF 4, Žilina, u18 –SVK

Vítězství ve dvouhře ITF 5, Slovenská Lúpča, u18 -SVK

 

Petr Brunclík

Finále ve dvouhře, TE 2, Olimpijski Cup, Wroclaw, u14 -POL

Finále ve čtyřhře, TE 2, Olimpijski Cup, Wroclaw, u14 -POL

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Jablonec nad Nisou, u14

 

Vít Kalina

Semifinále ve dvouhře, TE 2, Renningen, u14 –GER

 

Ondřej Kratochvíl

Vítězství ve čtyřhře „B“, Mělník, u18

 

Viktorie Starečková

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Frýdlant nad Frýdlant, u14

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Frýdlant nad Frýdlant, u14

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 -CZE

 

Dominik Hozman

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Jablonec nad Nisou, u14

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Jablonec nad Nisou, u14

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 -CZE

 

Nicolas Fedasco

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Jablonec nad Nisou, u14

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 -CZE

 

Adam Jedlička

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 -CZE

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 –CZE

Vítězství ve dvouhře „B“, TJ Solidarita, u14

 

Barbora Michálková

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 -CZE

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 –CZE

 

Natálie Paterová

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Moravia Steel Cup, u14 –CZE

 

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře „A“, SK Hamr, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Lokomotiva Praha, u14

 

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře, Přerov „A“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Přerov „A“, u12

Semifinále ve dvouhře, TE, Zlín, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE, Zlín, u12

 

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře, Přerov „A“, u12

Finále ve čtyřhře, TE, Zlín, u12

Finále ve dvouhře, TE Pisek Cup, u12

 

Daniel Kločurek

Finále ve dvouhře, TE, Zlín, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE, Zlín, u12

Finále ve čtyřhře, TE Pisek Cup, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, VŠ Praha, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, VŠ Praha, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Meteor Praha, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Neratovice, u14

 

Vanessa Dobiášová

Semifinále ve čtyřhře, TE, Zlín, u12

Semifinále ve čtyřhře, TE Pisek Cup, u12

 

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve čtyřhře, TE Pisek Cup, u12

 

Kryštof Komínek

Semifinále ve čtyřhře, TE Pisek Cup, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Konstruktiva, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Konstruktiva, u12

 

Kateřina Melicharová

Semifinále ve čtyřhře, TE Pisek Cup, u12

 

Ellen Kultová

Vítězství ve dvouhře „C“, Hořice, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, Valašské Meziříčí, u12

 

Alisa Oktiabreva

Finále ve dvouhře „A“, Mělník, u12

 

Družstvo starších žáků - TK Sparta Praha

2.místo na Mistrovství České republiky družstev

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB