AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc ČERVENEC 2019

02.09.2019 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc ČERVENEC 2019

Dospělí a Junioři

 

Barbora Strýcová

Semifinále ve dvouhře, Wimbledon -GBR

Vítězství ve čtyřhře, Wimbledon –GBR

 

Kateřina Siniaková

Semifinále ve čtyřhře, Wimbledon –GBR

 

Kristýna Plíšková

Vítězství ve čtyřhře, WTA International 250k, Bucharest Open -ROU

 

Anastasia Zarycká

Finále v mixu, Univerziáda, Neapol, -ITA

Semifinále ve dvouhře, ITF 60k, Advantage Cars, Praha

Semifinále ve čtyřhře, ITF 60k, Advantage Cars, Praha

 

Michael Vrbenský

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Wroclav –POL

 

Anastasiya Komardina

Vítězství ve čtyřhře, ITF 25k, Getxo –ESP

 

Karolína Beránková

Finále ve čtyřhře, ITF 15k, Don Benito -POR

 

Martin Krumich

Semifinále ve dvouhře, ITF 4, Moravia Steel Cup, u18

 

Daniel Siniakov

Vítězství ve čtyřhře, European Championshiops, Moskva, u16 -RUS

 

Mathew Donald

Semifinále ve dvouhře, ITF 4, Véska Cup, u18

Vítězství ve čtyřhře, Evropská olympiáda EYOF, Baku - AZR

 

Kristián Kubík

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Moravia Steel Cup, u18

Finále ve dvouhře, ITF 4, Véska Cup, u18

Vítězství ve dvouhře „B“, Strakonice

Vítězství ve čtyřhře „B“, Český Brod

 

Jakub Beran

Vítězství ve dvouhře „B“, Strakonice

 

Patricie Kubíková

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Moravia Steel Cup, u18

Semifinále ve dvouhře, ITF 4, Véska Cup, u18

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Véska Cup, u18

 

Jakub Nicod

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Mariánské Lázně, u16

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Mariánské Lázně, u16

Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u18

 

Jakub Jupa

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Empire Cup Trnava, u18

 

Filip Apltauer

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Mariánské Lázně, u16

 

Pavel Motl

Vítězství ve dvouhře „A“, Brno

 

 

Hráči do 14 let

 

Vít Kalina

Semifinále ve čtyřhře, European Championshiops, Most, u14

 

Viktorie Starečková

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Sparta, u14

 

Adam Jedlička

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Jablonec Cup, u14 –CZE

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Havířov, u14

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

Finále ve dvouhře „A“, TK Sparta, u14

 

Natálie Paterová

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Sparta, u14

 

Amy Suchá

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

 

Štěpán Sklenička

Semifinále ve dvouhře, Olympiáda dětí a mládeže, Liberec, u12

Semifinále ve čtyřhře, Olympiáda dětí a mládeže, Liberec, u12

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Liberec, u12

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Liberec, u12

 

Matyáš Kozlovský

Semifinále ve čtyřhře, Olympiáda dětí a mládeže, Liberec, u12

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Liberec, u12

Vítězství ve čtyřhře „A“, Hradec Králové, u12

 

Daniel Klouček

Vítězství ve čtyřhře „B“, Horní Měcholupy, u12

Finále ve dvouhře „A“, Hradec Králové, u12

 

Kryštof Komínek

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Liberec, u12

 

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře, Olympiáda dětí a mládeže, Liberec, u12

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

Vítězství ve dvouhře „A“, Přerov, u12

Vítězství ve čtyřhře „A“, Přerov, u12

 

Alisa Oktiabreva

Semifinále ve dvouhře, TE, Rakovník, u12 –CZE

Vítězství ve čtyřhře, TE, Rakovník, u12 -CZE

Vítězství ve dvouhře „C“, Lob  Bohnice, u18

 

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře, TE, Rakovník, u12 –CZE

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Most, u12

Vítězství ve čtyřhře „A“, Přerov, u12

 

Ellen Kultová

Semifinále ve čtyřhře, TE, Rakovník, u12 –CZE

Vítězství ve dvouhře „C“, Chrudim, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Chrudim, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Opava, u12

 

 

Barbora Michálková

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Mariánské Lázně, u16

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Mariánské Lázně, u16

 

Filip Ladman

Semifinále ve dvouhře, Smrkva Bowl, u10 –CRO

 

Tomáš Krejčí

Vítězství ve čtyřhře Příbram „B“, u12

 

Družstvo mladší žáků – TK Sparta Praha

2.místo na Mistrovství České republiky družstev

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB