AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc ČERVEN 2019

26.07.2019 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepšéch výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc ČERVEN 2019

Dospělí&Junioři

 

Karolína Plíšková

Vítězství ve dvouhře, WTA Premier 1.000.000, Eastbourne -GBR

Barbora Strýcová

Semifinále ve dvouhře, WTA Premier 500K, Birmingham -GBR

Vítězství ve čtyřhře, WTA Premier 500K, Birmingham -GBR

Andrew Paulson

Semifinále ve dvouhře, ITF 1 Berlín, u18 –GER

Semifinále ve čtyřhře, GA, Roland Garros, u18 -FRA

Michael Vrbenský

Finále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Kaltenkirchen, -GER

Anastasia Zarycká

Finále ve čtyřhře, ITF 25k, Essen  -GER

Anastasia Komardina

Vítězství ve čtyřhře, ITF 25k, Essen  -GER

Semifinále ve dvouhře, ITF 25k, Ystad -SWE

Karolína Beránková

Semifinále ve dvouhře, ITF 15k, Amarante, -POR

Semifinále ve čtyřhře, ITF 25k, Figuiere Da Foz -POR

Pavel Motl

Vítězství ve dvouhře, přebor Prahy

Barbora Palicová

Semifinále ve čtyřhře, ITF 2, Bytom, u18 –POL

Finále ve dvouhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Vítězství ve čtyřhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Martin Krumich

Vítězství ve dvouhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Finále ve čtyřhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Nelly Kněžková

Vítězství ve dvouhře, ITF 4, Varnamo, u18 –SWE

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Varnamo, u18 –SWE

Vítězství ve dvouhře, přebor Prahy, u18

Vítězství ve dvouhře, ITF 4, Bistriti, u18 –RUM

Semifinále ve čtyřhře, ITF 4, Bistriti, u18 –RUM

Jakub Nicod

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 -CZE

Filip Apltauer

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 -CZE

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 -CZE

Štěpán Baum

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 -CZE

Ondřej Kratochvíl

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 –CZE

Ivan Gorbushin

Vítězství ve dvouhře, přebor Prahy, u18

 

Hráči do 14 let

 

Lucie Havlíčková

Finále ve dvouhře, přebor Prahy

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře, přebor Prahy, u14

Vítězství ve čtyřhře, přebor Prahy, u14

Semifinále ve dvouhře, TE 2, Liepajace, u14 -LAT

Viktorie Starečková

Vítězství ve dvouhře, přebor Prahy, u14

Vítězství ve čtyřhře, přebor Prahy, u14

Barbora Michálková

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Euroregion Nisa, u16 -CZE

Filip Vrba

Vítězství ve čtyřhře, přebor Prahy, U14

Tereza Valentová

Semifinále ve dvouhře, TE, Le Passage, u12 –FRA

Vítězství ve dvouhře „A“, Dobříš, U12

Štěpán Sklenička

Finále ve čtyřhře, TE, Le Passage, u12 –FRA

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve dvouhře, TE, Euroregion Nisa, u12 -CZE

Finále ve dvouhře „A“, Dobříš, U12

Amy Suchá

Vítězství ve čtyřhře „A“, Dobříš, U12

Alena Kovačková

Semifinále ve dvouhře, TE, Euroregion Nisa, u12 –CZE

Vítězství ve čtyřhře, TE, Euroregion Nisa, u12 -CZE

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve čtyřhře, TE, Euroregion Nisa, u12 –CZE

Daniel Kločurek

Semifinále ve čtyřhře, TE, Euroregion Nisa, u12 –CZE

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře, TE, Euroregion Nisa, u12 -CZE

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB