AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc ÚNOR 2019

13.05.2019 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc ÚNOR 2019

Dospělí a Junioři

 

Petra Kvitová

Finále dvouhře, WTA Premier 285k, Dubai Duty Free –AE

Barbora Strýcová

Vítězství ve čtyřhře, WTA Premier 285k, Dubai Duty Free –AE

Anastasia Zarycká

Vítězství ve čtyřhře, ITF 25k, Trnava -SVK

Michael Vrbenský

Vítězství ve čtyřhře ITF Futures 15k, Oberentfelden –SUI

Tomáš Macháč

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Veigy-Foncenex -FRA

Michael Konečný

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Veigy-Foncenex –FRA

Barbora Palicová

Semifinále ve dvouhře ITF 2, Siaulia, u18 -LUT

Kristýna Lavičková

Vítězství ve dvouhře „A“, Optim Tour, TK Milovice

Mathew Donald

3.místo, Halové mistrovství Evropy družstev, u16

Daniel Siniakov

3.místo, Halové mistrovství Evropy družstev, u12

Kristián Kubík

Semifinále ve čtyřhry ITF 4, Caldolzburg, u18 -GER

Patricie Kubíková

Semifinále ve dvouhře ITF 5, Varšava, u18 -POL

Vítězství ve čtyřhře ITF 5, Varšava, u18 -POL

Alexandr Kolijev

Vítězství ve dvouhře ITF 5, Kish Island, u18 –IRN

Antonín Bolardt

Finále ve čtyřhře „A“, Milovice

Jakub Nicod

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec , u18

Jakub Jupa

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec , u18

 

Hráči do 14 let

 

Brenda Fruhvirtová

2.místo, Halové mistrovství Evropy družstev, u14

Lucie Havlíčková

2.místo, Halové mistrovství Evropy družstev, u14

Vít Kalina

Finále ve čtyřhře „A“, TK Havířov, u14

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, u14

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u14

Petr Brunclík

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u14

Adam Jedlička

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u14

Viktorie Starečková

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, Praha, u14

Barbora Michálková

Finále ve dvouhře „B“, Praha, u14

Nicolas Fedasko

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Havířov, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Havířov, u14

Alena Kovačková

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, u12

Vítězství ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, u12

Laura Samsonová

Vítězství ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, u12

Finále ve čtyřhře „A“, Rožnov pod Radhoštěm, u12

Štěpán Sklenička

Semifinále ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, u12

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u12

1.místo, Halové mistrovství Evropy družstev, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Vestec, u14

Matyáš Kozlovský

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Horní Měcholupy, u14

Karolína Ječmínková

Vítězství ve dvouhře, Lichtenvoorde, Tennis Global Pro, u10 –NL

Semifinále ve dvouhře, Lichtenvoorde, Tennis Global Pro, u11 –NL

Kristián Kubík

Semifinále ve čtyřhry, Caldolzburg,

Tomáš Krejčí

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Tábor, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Tábor, u12

Jiří Pokorný

Vítězství ve dvouhře „C“, Lužiny, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Lužiny, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Vestec, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec, u14

Kryštof Komínek

Vítězství ve čtyřhře „C“, Hradec Králové, u12

Filip Ladman

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, u12

Ellen Kultová

Vítězství ve čtyřhře „C“, Kladno, u14

Vanessa Dobiášová

Finále ve dvouhře „B“, Valašské Meziříčí, u12

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB