AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc PROSINEC 2018

10.01.2019 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů 

Nejlepší výsledky za měsíc PROSINEC 2018

Dospělí&Junioři

 

Michael Konečný

Finále ve dvouhře ITF Futures 15k, TK Neridé

Karolína Beránková

Semifinále ve dvouhře ITF Pro 15k, Jablonec nad Nisou

Barbora Palicová

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Maribor, u18 –SLO

Patricie Kubíková

Finále ve dvouhře „A“ Cafex Rakovník, u18

Kristián Kubík

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Neridé, u18

Vítězství ve dvouhře „C“, Horní Měcholupy

Mathew Donald

Vítězství ve dvouhře „B“, Mimoň, u18

Štěpán Baum

Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u18

Vítězství ve čtyřhře „B“, Mimoň, u18

Filip Apltauer

Vítězství ve čtyřhře „B“, Mimoň, u18

Družstvo extraligy – TK Sparta Praha

3. místo Mistrovství ČR - Extraliga

 

Hráči do 14 let

 

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře Eddie Herr, u14 –USA

Vítězství ve dvouhře „A“ Cafex Rakovník, u18

Vít Kalina

Finále ve dvouhře, Tennis Europe 2, Milovice, u14

Finále ve dvouhře „A“, Hradec Králové, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, Hradec Králové, u14

Lucie Havlíčková

Finále ve dvouhře, Tennis Europe 2, Milovice, u14

Semifinále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Milovice, u14

Ondřej Kratochvíl

Finále ve čtyřhře, Tennis Europe 2, Milovice, u14

Viktorie Starečková

Vítězství ve dvouhře „A“, Valašské Meziříčí, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, Karlovy Vary, u14

Tereza Valentová

1.místo Junior Fed Cup mladších žákyň

Vítězství ve dvouhře „B“, Cibulky Praha, u14

Petr Brunclík

Vítězství ve čtyřhře „B“, Plzeň, u14

Natálie Paterová

Vítězství ve dvouhře „C“, Vestec, u18

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec, u18

Dominik Hozman

Finále ve dvouhře „B“, Lob Bohnice, u14

Štěpán Sklenička

2.místo Junior Davis Cup mladších žáků

Vítězství ve dvouhře „B“, Horní Měcholupy, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Horní Měcholupy, u12

Matyáš Kozlovský

2.místo Junior Davis Cup mladších žáků

Vítězství ve čtyřhře „B“, Horní Měcholupy, u12

Daniel Kločůrek

2.místo Junior Davis Cup mladších žáků

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře „C“, Havlíčkův Brod, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Havlíčkův Brod, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, Cibulky Praha, u12

Vanessa Dobiášová

Finále ve dvouhře „B“, TK Zlín, u12

Kryštof Komínek

Vítězství ve dvouhře „C“, Vysočany, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u14

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve dvouhře „C“, Vysočany, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vysočany, u14

Jakub Kusý

Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Modřany, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Poděbrady, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, LTC Poděbrady, u12

Sofie Hettlerová

Vítězství ve dvouhře „C“, Sport Eden Beroun, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, SK Satalice, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, SK Satalice, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Litvínov, u12

Tomáš Krejčí

Vítězství ve dvouhře „C“, Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Roja Příbram, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tenis Cibulka, u12

Filip Ladman

Vítězství ve čtyřhře „C“, Horní Měcholupy, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Hit Hradec Králové, u12

Karolína Ječmínková

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Písnice, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tenis Cibulka, u12

 

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB