AKTUALITY 

4 hráčky Sparty hrají na Masters v Singapuru

22.10.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

 

4 hráčky Sparty hrají na Masters v Singapuru

Pravděpodobně žádná tenisová akademie, nebo klub na světě, se nemůže pochlubit takovou účástí na závěrečném WTA Masters v letošním roce, jako je náš klub TK Sparta Praha.Tento týden se hraje v Singapuru závěrečné WTA Masters a v něm startují čtyři hráčky, které se přímo připravují v našem klubu. Ve dvouhrách je to Petra Kvitová, Karolína Plíšková. Ve čtyřhře Kateřina Siniaková a Barbora Strýcová. Držíme palce našim hráčkám! 

Nebereme to jako samozřejmost, ale spíše jako důkaz kvalitního zázemí pro naše hráčky, které náš klub nabízí. Často se setkáváme u mladých hráčů a jejich rodičů, že si toho leckdy neváží. Podmínky na Spartě patří k jedněm z nejlepších na světě a toto je toho důkazem. Naopak to budí  k zamyšlení, proč si toho někteří neváží.  

partneři
 • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

 • Trenérský tým 2017

 • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

 • Vícemistři Extraliga 2017

 • Petr Kvitová JTB Open 2018

 • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

 • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

 • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

 • Vícemistři Babytenis 2018

 • Mistři Mčr Minitenis 2018

 • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

 • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB