AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc SRPEN 2018

10.09.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc SRPEN 2018

Dospělí&Junioři

 

Barbora Strýcová

Vítězství ve čtyřhře, WTA Premier 799k, New Haven -USA

Patrik Rikl

Finále ve čtyřhře ATP Challenger 43k, Liberec –CZE

Finále ve dvouhře, ITF Futures 15k, Nothaburi -THA

Anastasia Zarycká

Semifinále ve čtyřhře, ITF Pro 25k, Lipsko –GER

Vítězství ve dvouhře, ITF Pro 25k, Braunshweig –GER

Vítězství ve čtyhře, ITF Pro 25k, Braunshweig –GER

Jonáš Forejtek

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství Evropy Klosters, u18 -SUI

Finále ve dvouhře, MČR Pardubická juniorka, u18

Finále ve čtyřhře, MČR Pardubická juniorka, u18

Martin Krumich

Finále ve dvouhře ITF 4, Empire Cup Trnava, u18 –SVK

Vítězství ve dvouhře Maribor Cup, u18 -SLO

Andrew Paulson

Vítězství ve čtyřhře, MČR Pardubická juniorka, u18

Daniel Siniakov

Finále ve čtyřhře ITF 5, Poznan, u18 –POL

Vítězství ve čtyřhře ITF 4, Empire Cup Trnava, u18 –SVK

Vítězství ve čtyřhře, TE 1 Renningen, u16 -GER

Vítězství ve dvouhře, TE 1 Renningen, u16 –GER

Karolína Beránková

Semifinále ve dvouhře, MČR Pardubická juniorka, u18

Jakub Beran

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Neridé, u18

Alexander Kolijev

Vítězství ve čtyřhře TE 3, Luxembourg, u16 -LUX

Vítězství ve dvouhře TE 3, Luxembourg, u16 -LUX

Nelly Kněžková

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Empire Cup Trnava, u18 -SVK

Vítězství ve čtyřhře ITF 4, Empire Cup Trnava, u18 –SVK

Anastasia Komardina

Vítězství ve dvouhře, ITF Pro 15k, Moskva -RUS

Štěpán Baum

Vítězství ve čtyřhře, OTF 2018 Junior Tour TE 2, , u16 -AUS

 

Hráči do 14 let

 

Jakub Nicod

2. místo, Mistrovství světa družstev, Prostějov, u14 –CZE

Semifinále ve dvouhře, TE 1 Renningen, u14 -GER

Vítězství ve čtyřhře, TE 1 Renningen, u14 –GER

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 -CZE

Finále ve čtyřhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 -CZE

Mathew Donald

Finále ve čtyřhře, Mistrovství Evropy, Most, u14 –CZE

Finále ve dvouhře, TE 1 MBW Junior Cup, u16 -GER

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství Evropy, Most, u14 -CZE

2. místo, Mistrovství světa družstev, Prostějov, u14 -CZE

Barbora Palicová

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství Evropy, Most, u14 –CZE

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Empire Cup Trnava, u18 –SVK

Finále ve dvouhře, ITF 5 Slovenská Lupča, u18 –SVK

Semifinále ve čtyhře, ITF 5 Slovenská Lupča, u18 -SVK

Patricie Kubíková

Vítězství ve dvouhře ITF 5, Dynamit Cup Minsk, u18 –BLR

Finále ve dvouhře ITF 4, Dema Cup Sofia, u18 –BUL

Filip Apltauer

Finále ve dvouhře, Mistrovství republiky, Frýdlant nad Ostravicí u14

Jakub Jupa

Vítězství ve čtyřhře, TE 1 Renningen, u14 -GER

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 -CZE

Adriana Beránková

Finále ve čtyřhře TE 1, Duren, u14 -GER

Tereza Valentová

1.místo na Mistrovství Evropy družstev, Korsika, u12 –FRA

Vítězství ve dvouhře „A“, Valašské Meziříčí, u12

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 -CZE

Lucie Havlíčková

Finále ve dvouhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 –CZE

Ondřej Kratochvíl

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Eurovia Sparta Cup, u14 -CZE

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Wroclav, u14 -POL

Barbora Michálková

Vítězství ve čtyřhře „A“, Valašské Meziříčí, u12

Natálie Paterová

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Bavarian Junior Open, u14 –GER

Petr Brunclík

Vítězství ve čtyřhře „B“, Jablonec nad Nisou, u14

Vojtěch Valeš

Semifinále ve dvouhře, TE, Písek Cup, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE, Písek Cup, u12

Vítězství ve dvouhře „A“ VŠ Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře „A“ VŠ Praha, u12

Filip Čepl

Vítězství ve dvouhře “C“, Havlíčkův Brod, u14

Vítězství ve dvouhře “B“, Lokomotiva Praha, u12

Vítězství ve dvouhře “B“, Lokomotiva Praha, u12

Viktorie Starečková

Vítězství ve čtyřhře, TE, Písek Cup, u12

Jakub Vrba

Vítězství ve čtyřhře “B“, Start Praha, u14

Adam Jedlička

Vítězství ve dvouhře "B", Třebíč, u14

Vítězství ve čtyřhře "B", Třebíč, u14

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u12

Štěpán Sklenička

Vítězství ve čtyřhře „B“, Lokomotiva Praha, u12

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře „B“, Bohutín, u12

Alena Kovačková

Vítězství ve čtyřhře „B“, Bohutín, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Bohutín, u12

Ellen Kultová

Vítězství ve čtyřhře „B“, Šumperk, u12

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve čtyřhře „C“, LTC Modřany, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, TC Hamr, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Bohutín, u12

Družstvo starších žáků

1. místo na Mistrovství České Republiky družstev

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Vícemistři Minitenis 2017

  • Vícemistři Babytenis 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB