AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc Červenec 2018

06.09.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc Červenec 2018

Dospělí&Junioři

 

Kateřina Siniaková

Vítězství ve čtyřhře, Wimbledon

Lukáš Rosol

Vítězství ve dvouhře ITF Futures 25k, Pardubice

Vítězství ve dvouhře, ATP Challengers 43k, Praha

Michael Vrbenský

Semifinále ve čtyřhře ITF Futures 25k, Pardubice

Vítězství ve dvouhře ITF Futures 15k, Wels -AUT

Vítězství ve čtyřhře ITF Futures 15k, Wels -AUT

Patrik Rikl

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Ústí nad Orlicí

Anastasia Zarycká

Semifinále ve dvouhře, ITF Pro 25k, Turín -ITA

Semifinále ve čtyřhře, ITF Pro 25k, Turín -ITA

Tomáš Macháč

Finále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Ústí nad Orlicí

Antonín Bolardt

Finále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Ústí nad Orlicí

Filip Duda

Vítězství ve čtyřhře ITF Futures 15k, Wels -AUT

Martin Krumich

Semifinále ve dvouhře ITF 2, ExPlzeň, u18 –CZE

Kristián Kubík

Vítězství ve čtyřhře ITF 5, Véska, u18 –CZE

Jakub Beran

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Moravia Steel, u18 -CZE

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Moravia Steel, u18 -CZE

Finále ve dvouhře „A“, Ostrava, u18

Vítězství ve čtyřhře „A“, Ostrava, u18

Daniel Siniakov

Semifinále ve čtyřhře ITF 5, Belfast, u18 –IRL

Finále ve čtyřhře ITF 4, Moravia Steel, u14 -CZE

Michael Kračman

Semifinále ve dvouhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

Semifinále ve čtyřhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

Alexander Kolijev

Finále ve čtyřhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

Štěpán Baum

Semifinále ve čtyřhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

1.místo Mistrovství Evropy družstev, San Remo, u14 -ITA

Patricie Kubíková

Finále ve dvouhře TE 3, Brusel, u16 -BEL

Vítězství ve čtyřhře TE 3, Brusel, u16 –BEL

Vítězství ve dvouhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

Vítězství ve čtyřhře TE 3, Mariánské Lázně, u16

Finále ve dvouhře TE 2, Sparkasse Bambini Cup, u14 -AUT

Jakub Jupa

Semifinále ve dvouhře TE 3, Portimao, u14 –POR

Finále ve dvouhře TE 3, Malta, u14 –MAL

Vítězství ve čtyřhře „A“, Vítkovice, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Vysočany, u14

Adriana Beránková

Semifinále ve dvouhře TE 2, Oberpullendorf, u14 –AUS

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství Republiky, u12

Finále ve čtyřhře, Mistrovství Republiky, u12

Semifinále ve dvouhře, TE, Uherské Hradiště, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE, Uherské Hradiště, u12

Vojtěch Valeš

Finále ve dvouhře, Mistrovství Republiky, u12

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství Republiky, u12

Tereza Valentová

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství Republiky, u12

Finále ve čtyřhře, Mistrovství Republiky, u12

Viktorie Starečková

Semifinále ve čtyřhře TE, Uherské Hradiště, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Sparta Praha, u14

Lucie Havlíčková

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Sparta Praha, u14

Barbora Michálková

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství Republiky, u12

Filip Čepl

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Neridé, u12

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Sparta, u14

Adam Jedlička

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Jablonec nad Nisou, u14

Ondřej Kratochvíl

Vítězství ve čtyřhře „B“, Vysočany, u14

Jiří Pokorný

Vítězství ve dvouhře „C“, Dvůr Králové, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Dvůr Králové, u14

Družstvo mladších žáků

3. místo na Mistrovství České Republiky družstev

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB