AKTUALITY 

Výsledky za měsíc Červen 2018

02.08.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Výsledky za měsíc Červen 2018

Dospělí&Junioři

 

Kateřina SIniaková

Vítězství ve čtyřhře, Roland Garros – FRA

Petra Kvitová

Vítězství ve dvouhře, WTA Premier 500.000´, Birmingham, -GBR

Barbora Strýcová

Semifinále ve čtyřhře, Roland Garros - FRA

Patrik Rikl

Vítězství ve dvouhře, ITF Futures 15k, Most

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Most

Michael Vrbenský

Finále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Most

Tomáš Macháč

Finále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Most

Anastasia Zarycká

Vítězství ve čtyřhře ITF Pro Circuit 25k, Macha Lake – CZE

Vítězství ve čtyřhře ITF Pro Circuit 25k, Padova - ITA

Jonáš Forejtek

Semifinále ve čtyřhře, ITF 1, Offenbach, u18 -GER

Daniel Siniakov

Vítězství ve dvouhře TE 2, Zabrze Cup, u16 -POL

Kristián Kubík

Vítězství ve čtyřhře „B“ OAZA Praha

Štěpán Baum

Semifinále ve dvouhře TE 3, Hrádek nad Nisou, u16

 

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, TE 1, Foligno, u16 -ITA

Brenda Fruhvirtová

Semifinále ve dvouhře TE 1, Albena Cup, u14 –BUL

Vítězství ve čtyřhře TE 1, Albena Cup, u14 –BUL

Jakub Nicod

Vítězství ve dvouhře TE 3, Grandslam Cup Budapešť, u14 –HUN

Vítězství ve čtyřhře TE 3, Grandslam Cup Budapešť, u14 –HUN

Semifinále ve dvouhře, TE, Ptuj, u16 -SLO

Jakub Jupa

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u14

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u14

Lucie Havlíčková

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Štětín, u14 –POL

Vítězství ve čtyřhře, TE 3, Štětín, u14 –POL

Ondřej Kratochvíl

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u14

Petr Brunclík

Finále ve dvouhře, TE. Mouratoglou Cup, u12 –FRA

Vítězství ve dvouhře TE Rakovník, u12

Vítězství ve čtyřhře TE Rakovník, u12

Viktorie Starečková

Finále ve čtyřhře TE, Euroregion Nisa Cup, u12 -CZE

Vítězství ve čtyřhře „A“, I.ČLTK Praha, u12

Tereza Valentová

Semifinále ve dvouhře TE, Euroregion Nisa Cup, u12 –CZE

Vítězství ve dvouhře „A“, I.ČLTK Praha, u12

Vojtěch Valeš

Semifinále ve dvouhře TE, Euroregion Nisa Cup, u12 -CZE

Vítězství čtyřhře TE, Euroregion Nisa Cup, u12 –CZE

Semifinále ve dvouhře, TE, Koper, u12 -SLO

Semifinále ve čtyřhře, TE, Koper, u12 –SLO

Vítězství ve dvouhře „A“, Frýdek Místek, u12

Filip Čepl

Semifinále ve dvouhře TE Rakovník, u12

Jiří Pokorný

Finále ve čtyřhře TE Rakovník, u12

Štěpán Sklenička

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Písek, u12

Laura Samsonová

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, 12

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, 12

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve dvouhře, Smrkva Bowl, u10 -CRO

Semifinále ve čtyřhře, Smrkva Bowl, u10 -CRO

Kryštof Komínek

Semifinále ve čtyřhře, Smrkva Bowl, u10 –CRO

Vojtěch Doubek

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14

Jakub Vrba

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14

Barbora Michálková

Semifinále ve čtyřhře TE, Euroregion Nisa Cup, u12 -CZE

Natálie Paterová

Vítězství ve čtyřhře „B“, Plzeň, u12

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Vícemistři Minitenis 2017

  • Vícemistři Babytenis 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB