AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc duben 2018

23.05.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc duben 2018

Dospělí&Junioři

 

Karolína Plíšková

Vítězství ve dvouhře WTA Premier 816.000´, Porsche Ope -GER

 

Kateřina Siniaková

Finále ve čtyřhře WTA Mandatory, Miami Open 8.000.000´ -USA

 

Kristýna Plíšková

Semifinále ve čtyřhře WTA International 250.000´, Lugano -SUI

 

Anastasia Zarycká

Finále ve čtyřhře ITF Pro 25k, Santa Margherita Di Pula –ITA

Semifinále ve dvouhře ITF Pro 25k, Santa Margherita Di Pula –ITA

 

Jonáš Forejtek

Finále ve dvouhře, ITF 2, Beaulieu-Sur, u18 –FRA

 

Andrew Paulson

Semifinále ve čtyřhře, ITF 2, Haskovo Cup, u18 –BUL

Semifinále ve dvouhře, ITF 2, Piešťany, u18 –SVK

 

Kristýna Lavičková

Finále ve čtyřhře, ITF 2, Piešťany, u18 –SVK

 

Antonín Bolardt

Vítězství ve dvouhře „A“, Děčín

 

Jakub Beran

Vítězství ve dvouhře „B“, Strakonice, u18

Vítězství ve čtyřhře „B“, Strakonice, u18

 

Daniel Siniakov

Semifinále ve dvouhře, TE 2, Budapešť, u16 –HUN

 

Kristián Kubík

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

Michal Kračman

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

Alexander Kolijev

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

 

Hráči do 14 let

 

Mathew Donald

Vítězství ve dvouhře, TE 2 , Empire Trnava Cup, u14

Vítězství ve čtyřhře, TE 2 , Empire Trnava Cup, u14

 

Barbora Palicová

Finále ve dvouhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

Patricie Kubíková

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

Jakub Nicod

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Empire Trnava Cup, u14

 

Adriana Beránková

Finále ve čtyřhře, TE 2, ZLTC Brno Cup, u16

 

Jakub Jupa

Finále ve dvouhře, TE 3, Marshal Open, u14 –ISR

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Marshal Open, u14 –ISR

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Akko, u14 –ISR

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Akko, u14 –ISR

 

Filip Apltauer

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Empire Trnava Cup, u14

 

Ondřej Kratochvíl

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Empire Trnava Cup, u14

Finále ve čtyřhře“A“, TK Prostějov, u14

 

Lucie Havlíčková

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Empire Trnava Cup, u14

 

Vojtěch Valeš

Finále ve dvouhře, TE , Neridé Cup, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE , Neridé Cup, u12

 

Petr Brunclík

Vítězství ve čtyřhře, TE , Neridé Cup, u12

 

Barbora Michálková

Finále ve čtyřhře, TE , Neridé Cup, u12

 

Vojtěch Doubek

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec, u14

 

Jakub Vrba

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec, u14

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB