AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc březen 2018

11.04.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc březen 2018

Dospělí&Junioři

 

Patrik Rikl

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Futures 15k, Kalkata - IND

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Futures 15k, Bahrajn - BHN

Semifinále ve čtyřhřeITF Pro Futures 15k,Bahrajn - BHN

 

Stephanie Voegele

Finále ve dvouhře WTA International 250.000´, Acapulco -MEX

 

Jonáš Forejtek

Semifinále ve dvouhře ITF 1, Nothaburi, u18 - THA

Semifinále ve čtyřhře ITF 1, Nothaburi, u18 - THA

 

Andrew Paulson

Semifinále ve čtyřhře ITF 1, Nothaburi, u18 - THA

 

Jan Pleva

Vítězství ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, Frýdlant, u18

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Frýdlant, u18

 

Jakub Beran

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Frýdlant, u18

Vítězství ve dvouhře „B“, Strakonice

Vítězství ve čtyřhře „B“, Strakonice

 

Antonín Bolardt

Vítězství ve dvouhře „B“, Modřany

 

Nelly Kněžková

Finále ve dvouhře TE 2, Realsport Milovice, u16 – CZE

 

Kristián Kubík

Semifinále ve dvouhře TE 2, Realsport Milovice, u16 - CZE

Vítězství ve čtyřhře TE 2, Realsport Milovice, u16 - CZE

 

Daniel Siniakov

Vítězství ve čtyřhře TE 2, Realsport Milovice, u16 - CZE

Semifinále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Frýdlant, u18

 

Vojtěch Veigert

Semifinále ve dvouhřeTE 2, Trenčianské Teplice, u16 - SVK

 

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře TE1, Stockholm, u14 -SWE

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Stockholm, u14 –SWE

Semifinále ve dvouhře, TE 1, Tim Esson Paris, u14 - FRA

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Tim Esson Paris, u14 – FRA

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Most, u18

 

Barbora Palicová

Finále ve dvouhře TE1, Stockholm, u14 -SWE

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Stockholm, u14 -SWE

Semifinále ve dvouhře TE 2, Realsport Milovice, u16 – CZE

Finále ve čtyřhře TE 2, Realsport Milovice, u16 - CZE

 

Mathew Donald

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Bratislava, u14 -SVK

 

Lucie Havlíčková

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Bratislava, u14 -SVK

Finále ve čtyřhře, TE 2, Bratislava, u14 –SVK

Vítězství ve čtyřhře TE 2, Trenčianské Teplice, u16 - SVK

 

Brenda Fruhvirtová

Finále ve čtyřhře TE, Auray, u12 - FRA

Vítězství ve dvouhře TE, Auray, u12 - FRA

 

Petr Brunclík

Finále ve čtyřhře TE, Auray, u12 – FRA

Vítězství ve dvouhře „C“, Hrade Králové, u14

 

Vojtěch Valeš

Finále ve čtyřhře TE, Auray, u12 - FRA

Vítězství ve dvouhře „C“, Nezhvizdy, u14

 

Filip Čepl

Finále ve dvouhře „B“, Rakovník, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Rakovník, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Horní Měcholupy, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Horní Měcholupy, u12

 

Barbora Michálková

Vítězství ve čtyřhře „A“, Karlovy Vary, u12

 

Jiří Pokorný

Vítězství ve dvouhře „C“, Tempo Praha, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tempo Praha, u14

 

Štěpán Sklenička

Vítězství ve čtyřhře „C“, Talent Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Horní Měcholupy, u12

 

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve čtyřhře „C“, Cibulky Praha, u12

 

Oliver Sanders

Vítězství ve čtyřhře „C“, Vestec Praha, u12

 

Daniel Kločůrek

Vítězství ve dvouhře „C“, Lokomotiva Praha, u12

Kryštof Komínek

Vítězství ve čtyřhře „C“, Lokomotiva Praha, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Řevnice, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Řevnice, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Hradec Králové, u12

 

Vanessa Dobiášová

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tábor, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Tábor, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tábor, u12

 

Kateřina Melicharová

Vítězství ve čtyřhře „C“, Březnice, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Březnice, u12

 

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve čtyřhře „C“, Bohnice, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Bohnice, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tempo Praha, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Tempo Praha, u14

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB