AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc únor 2018

24.03.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů 

Nejlepší výsledky za měsíc únor 2018

Dospělí&Junioři

 

Andrew Paulson

Semifinále ve dvouhře, ITF 2 Shaulia, u18 -LTU

Jakub Beran

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Kristián Kubík

Finále ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Daniel Siniakov

Finále ve čtyřhře "A", TK Neridé, u18

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

1. místo Halové mistrovství družstev, Winter Cup, u14

Barbora Palicová

1. místo Halové mistrovství družstev, Winter Cup, u14

Jakub Nicod

Semifinále ve dvouhře Halové mistrovství České Republiky, Prostějov, u14

Semifinále ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, Prostějov, u14

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře Halové mistrovství České Republiky, Jablonec n. Nisou, u12

Vítězství ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, Jablonec n. Nisou, u12

1. místo Halové mistrovství družstev, Winter Cup, u12

Brenda Fruhvirtová

1. místo Halové mistrovství družstev, Winter Cup, u12

Semifinále ve dvouhře Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Vítězství ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Vojtěch Valeš

1. místo Halové mistrovství družstev, Winter Cup, u12

Finále ve dvouhře "A", Frýdek Místej, u15

Viktorie Starečková

Finále ve dvouhře Halové mistrovství České Republiky, TK Sparta, u12

Finále ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, TK Sparta, u12

Tereza Valentová

Semifinále ve dvouhře Halové mistrovství České Republiky, TK Sparta, u12

Semifinále ve čtyřhře Halové mistrovství České Republiky, TK Sparta, u12

Vojtěch Doubek

Vítězství ve čtyřhře "C", Březnice, u14

Jakub Vrba

Vítězství ve čtyřhře "C", Březnice, u14

Vítězství ve čtyřhře "C", Vestec, u14

Vítězství ve dvouhře "C", Vestec, u14

Jiří Pokorný

Vítězství ve dvouhře "C", Tempo Praha, u14

Finále ve dvouhře "B", Slávie Plzeň, u12

Vítězství ve čtyřhře "B", Slávie Plzeň, u12

Alena Kovačková

Vítězství ve čtyřhře "B", Havlíčkův Brod, u12

Ellen Kultová

Vítězství ve čtyřhře "B", Sokolov, u12

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře "B", Havlíčkův Brod, u12

Kateřina Melicharová

Vítězství ve čtyřhře "C", Konstruktiva, u12

Bartoloměj Šusta

Vítězství ve dvouhře "C", Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve čtyřhře "V", 1.Vestecká sportovní, u12

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Vícemistři Minitenis 2017

  • Vícemistři Babytenis 2017

  • Brenda Fruhvirtová vyhrála Eddie Herr

  • Linda Fruhvirtová vyhrála 56. ročník Orange Bowlu

Česky
TK Sparta Praha
FB