AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc leden 2018

06.03.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc leden 2018

Dospělí&Junioři

 

Kateřina Siniaková

Finále ve dvouhře WTA International 500.000´, Shenzhen - CHN

 

Karolína Plíšková

Semifinále ve dvouhře WTA Premier 1.000.000´, Brisbane  - AUS

 

Barbora Strýcová

Semifinále ve čtyřhře WTA Premier 799.000´, Sydney - AUS

 

Patrik Rikl

Finále ve čtyřhře ITF Futures 15k, Antalya – TUR

 

Michal Konečný

Finále ve čtyřhře ITF Futures 15k, Antalya - TUR

 

Matěj Vocel

Finále ve dvouhře, Halové mistrovství ČR, Plzeň

Vítězství ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Plzeň

 

Filip Duda

Finále ve čtyřhře, Halové mistrovství ČR, Plzeň

 

Tomáš Macháč

Semifinále ve čtyřhře, ITF A, Australian Open, u18

 

Kristýna Lavičková

Semifinále ve dvouhře ITF 2 Senec, u18 – SVK

Finále ve čtyřhře ITF 1, Vestec, u18

 

Kristián Kubík

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Milovice, u16

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Milovice, u16

Vítězství ve dvouhře „B“, Hrádek nad Nisou, u18

 

Daniel Siniakov

Finále ve dvouhře, TE 2, Milovice, u16

Finále ve dvouhře „B“, Pardubice, u18

Vítězství ve čtyřhře „B“, Pardubice, u18

 

Michal Kračman

Semifinále ve dvouhře, TE 2, Milovice, u16

 

 

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, Optim Tour Mělník

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Les Petit As Tarbes, u14 -FRA

 

Barbora Palicová

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Milovice, u16

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Milovice, u16

 

Mathew Donald

Vítězství ve čtyřhře, TE 1, Khimkhi, u14 – RUS

Semifinále ve dvouhře, TE 1, Les Petit As Tarbes, u14 -FRA

 

Jakub Nicod

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Milovce, u14

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Milovce, u14

 

Patricie Kubíková

Vítězství ve dvouhře, TE 2, Milovce, u14

Finále ve čtyřhře, TE 2, Milovce, u14

 

Lucie Havlíčková

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milovice, u16

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u14

 

Filip Apltauer

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u14

 

Adriana Beránková

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milovice, u16

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milovce, u14

 

Ondřej Kratochvíl

Finále ve čtyřhře, TE 2, Milovce, u14

 

Jakub Jupa

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milovce, u14

 

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

Vítězství ve čtyřhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 – FRA

Vítězství ve dvouhře „A“ TK Prostějov, u12

Vítězství ve čtyřhře „A“ TK Prostějov, u12

 

Vojtěch Valeš

Finále ve dvouhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

Vítězství ve čtyřhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

Finále ve dvouhře „A“ TK Prostějov, u12

 

Viktorie Starečková

Vítězství ve čtyřhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

Semifinále ve dvouhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

 

Barbora Michálková

Vítězství ve čtyřhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 – FRA

Semifinále ve dvouhře, TE, Boulogne-Billancourt, u12 - FRA

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Liberec, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Přerov, u12

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře Přebor Prahy, u12

Vítězství ve čtyřhře Přebor Prahy, u12

 

Amy Suchá

Finále ve čtyřhře Přebor Prahy, u12

 

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, LOB Bohnice, u12

 

Oliver Sanders

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u12

 

Bartoloměj Šusta

Finále ve čtyřhře Přebor Středočeský kraj, u12
Vítězství ve čtyřhře „C“, Králův Dvůr, u12

 

Daniel Kločůrek

Vítězství ve dvouhře „C“, Hradec Králové, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Hradec Králové, u12

 

Kryštof Komínek

Vítězství ve dvouhře „C“, Horní Počernice, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Horní Počernice, u12

 

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u12

 

Kaira Žabková

Vítězství ve čtyřhře „C“, SK Satalice, u12

 

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u12

 

Kateřina Melicharová

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Neridé, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Neridé, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Konstruktiva, u12

 

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Klatovy, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Klatovy, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Tenis Cibulka, u12

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Konstruktiva, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Konstruktiva, u12

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Petr Kvitová JTB Open 2018

  • Jonáš Forejtek Vítěz ME U18

  • Kateřina Siniaková Vítězka Roland Garros 2018

  • Kateřina Siniaková Vítězka Wimbledonu 2018

  • Vícemistři Babytenis 2018

  • Mistři Mčr Minitenis 2018

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2018

  • Vícemistři Mčr Dorost 2018

Česky
TK Sparta Praha
FB