AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc prosinec 2017

27.01.2018 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů 

Nejlepší výsledky za měsíc prosinec 2017
Matěj Vocel a Zdeněk Kolář

Dospělí &Junioři

 

Matěj Vocel

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 15k, TK Neridé

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy

 

Filip Duda

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, TK Neridé

 

Michael Vrbenský

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, TK Neridé

 

Tomáš Macháč

Semifinále ve čtyřhře, ITF 1 Eddie Herr, u 18 – USA

Vítězství ve čtyřhře, ITF A,  Orange Bowl, u18 - USA

 

Kristýna Lavičková

Finále ve dvouhře ITF 4, Zagreb Open, u18 – CRO

 

Bryan Černoch

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy

 

Antonín Bolardt

Vítězství ve dvouhře, SK Mělník „B“

 

Jan Pleva

Vítězství ve dvouhře, Vitality Slezsko „A“, u18

Vítězství ve čtyřhře, Vitality Slezsko „A“, u18

 

Kristián Kubík

Finále ve čtyřhře, Vitality Slezsko „A“, u18

Vítězství ve čtyřhře, Příbram „B“, u18

Vítězství ve dvouhře, Příbram „B“, u18

Vítězství ve čtyřhře, OAZA Praha „C“

 

Michal Kračman

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

Vítězství ve dvouhře, Petrovice „C“

Vítězství ve čtyřhře, Petrovice „C“

Vítězství ve čtyřhře, Vysočany „C“

 

Družstvo extraligy – TK Sparta Praha

2. místo Extraliga

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Finále ve dvouhře, Eddie Herr, u14 – USA

Vítězství ve čtyřhře, Eddie Herr, u14 – USA

Vítězství ve dvouhře, Orange Bowl, u12 - USA

 

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, Eddie Herr, u12 – USA

Vítězství ve čtyřhře, Eddie Herr, u12 – USA

 

Mathew Donald

Finále ve dvouhře, TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

 

Jakub Nicod

Finále ve dvouhře Mladá Boleslav „A“, u14

Vítězství ve čtyřhře Mladá Boleslav „A“, u14

 

Barbora Palicová

Semifinále ve dvouhře, , TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

 

Patricie Kubíková

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

 

Adriana Beránková

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Milten Cup, u14 – Cze

 

Petr Brunclík

1.místo Junior Davis Cup, Pelhřimov, u12

 

Vojtěch Valeš

1.místo Junior Davis Cup, Pelhřimov, u12

Vítězství ve dvouhře Tempo „C“, u14

 

Viktorie Starečková

2.místo Junior Fed Cup, Rakovník, u12

 

Barbora Michálková

2.místo Junior Fed Cup, Rakovník, u12

Vítězství ve dvouhře, Konstruktiva „C“, u14

 

Lucie Havlíčková

Vítězství ve čtyřhře, Dobřany „B“, u14

Vítězství ve dvouhře, Dobřany „B“, u14

 

Natálie Paterová

Vítězství ve dvouhře, 1.Vestecká „C“, u14

Vítězství ve čtyřhře, Dobřany „B“, u14

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře, Rapid Liberec „C“, u14

Vítězství ve dvouhře, Rapid Liberec „B“, u12

Vítězství ve dvouhře, Spoje Praha „B“, u12

 

Amy Suchá

Finále ve dvouhře, Spoje Praha „B“, u12

 

Kaira Žabková

Vítězství ve dvouhře, Řevnická sportovní „C“, u12

 

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře, Tábor „B“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Tábor „B“, u12

 

Kryštof Komínek

Vítězství ve dvouhře, Klánovice „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Klánovice „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u12

Vítězství ve dvouhře, Vysočany „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, Poděbrady „C“, u12

 

Aleš Kotrc

Vítězství ve dvouhře, Tábor „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Tábor „C“, u12

 

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře, Modřany „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Modřany „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, Modletice „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Modletice „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, Cibulka „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Cibulka „C“, u12

 

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře, Modřany „C“, u12

 

Vanessa Dobiášová

Vítězství ve dvouhře, Tábor „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Tábor „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, Příbram „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Příbram „C“, u12

Vítězství ve dvouhře, TO Sprint „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, TO Sprint „C“, u12

 

Kateřina Melicharová

Vítězství ve čtyřhře, Vestec „C“, u12

partneři
  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Vícemistři Extraliga 2017

  • Vícemistři Minitenis 2017

  • Vícemistři Babytenis 2017

  • Brenda Fruhvirtová vyhrála Eddie Herr

  • Linda Fruhvirtová vyhrála 56. ročník Orange Bowlu

Česky
TK Sparta Praha
FB