AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc Září 2017

18.10.2017 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Nejlepší výsledky našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc Září 2017

Dospělí&Junioři

 

 

Kateřina Siniaková

Finále ve čtyřhře, US Open

Barbora Strýcová

Semifinále ve čtyřhře, US Open

Tomáš Papík

Vítězství ve dvouhře ITF Futures 15k, Sharm El Sheikh

Vítězství ve čtyřhře ITF Futures 15k, Sharm El Sheikh

Michael Konečný

Finále ve dvouhře, ITF Futures 15k, Roehampton - GBR

Karolína Beránková

Finále ve čtyřhře, ITF Pro Circuit 15k, Říčany Open

Vítězství ve čtyřhře, ITF 2, Thun Czech Open, u18 – CZE

Jonáš Forejtek

Finále ve dvouhře, ITF 2 Budapešť Fund Man Junior, u18 - HUN

Finále ve čtyřhře, ITF 2 Budapešť Fund Man Junior, u18 - HUN

Semifinále ve dvouhře, ITF 2, Thun Czech Open, u18 – CZE

Vítězství ve čtyřhře, ITF 2, Thun Czech Open, u18 – CZE

1.místo Mistrovství světa družstev do 16 let

Andrew Paulson

Finále ve dvouhře, ITF 2, Pancevo, u18 - SRB

Semifinále ve dvouhře, ITF 2, Pancevo, u18 – SRB

Vítězství ve dvouhře, ITF 2, Thun Czech Open, u18 – CZE

1.místo Mistrovství světa družstev do 16 let

Veronika Přibylová

Vítězství ve dvouhře, Masters, Optim Tour

Jakub Beran

Vítězství ve čtyřhře, Tábor „B“, u18

Finále ve dvouhře, Třebíč „B“, u18

Vítězství ve čtyřhře, Třebíč „B“, u18

Kristián Kubík

Vítězství ve dvouhře, Třebíč „B“, u18

Jan Pleva

Vítězství ve dvouhře, Hrádek nad Nisou „A“, u18

Vítězství ve čtyřhře, Hrádek nad Nisou „A“, u18

1.místo TK Sparta Praha

Družstvo dorostu – mistři republiky

 

 

Hráči do 14 let

 

 

Daniel Siniakov

Vítězství ve dvouhře, Dvůr Králové „A“, u14

Vítězství ve čtyřhře, Dvůr Králové „A“, u14

Karolína Nováčková

Vítězství ve dvouhře, LTC Tábor „A“, u14

Vojtěch Veigert

Finále ve dvouhře, TE 3, Koper, u14 – SLO

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Koper, u14 – SLO

Štěpán Baum

Finále ve dvouhře, Dvůr Královí „A“, u14

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Koper, u14 – SLO

Finále ve čtyřhře, Dvůr Králové „A“, u14

Vojtěch Doubek

Finále ve čtyřhře, Mělník „A“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Střední Čechy Masters, u12

Natálie Paterová

Finále ve čtyřhře, Rakovník „A“, u12

Vítězství ve dvouhře, Aritma „C“, u14

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře Lokomotiva „B“, u14

Štěpán Sklenička

Vítězství ve čtyřhře, Sezimovo Ústí „B“, u12

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve dvouhře, Eso Praha „C“, u12

Oliver Sanders

Vítězství ve dvouhře, Dobříš „C“, u12

Lukáš Sysel

Vítězství ve dvouhře, Solidarita „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Solidarita „C“, u12

Daniel Kločůrek

Vítězství ve dvouhře, Tempo Praha „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Tempo Praha „C“, u12

Vítězství ve čtyřhře, Solidarita „C“, u12

Bartoloměj Šusta

Vítězství ve dvouhře, Kralupy nad Vltavou "C", u12

Vítězství ve dvouhře, Tempo Praha "C", u12

Vítězství ve čtyřhře, Tempo Praha "C", u12

Vítězství ve čtyřhře, Lob Bohnice "C", u12

Šimon Žák

Vítězství ve čtyřhře, Lob Bohnice "C", u12

2.místo TK Sparta Praha

Družstvo babytenisu – vicemistři ČR

partneři
  • J

  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev babytenis 2016

  • Vícemistři Extraliga 2016

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

Česky
TK Sparta Praha
FB