AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc Červenec 2017

14.10.2017 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepších výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc Červenec 2017

Dospělí&Junioři

 

Karolína Plíšková

Vítězství ve dvouhře, WTA Premier 750.000´, Eastbourne - GBR

Kristýna Plíšková

Finále ve dvouhře, ITF Pro Circuit 80k, Olomouc

Anastasia Zarycká

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Circuit 25k, Darmstad – GER

Vítězství ve čtyřhře ITF Pro Circuit 25k, Darmstad – GER

Semifinále ve dvouhře ITF Pro Circuit 60k, Versmold – GER

Semifinále ve čtyřhře ITF Pro Circuit 80k, Praha - CZE

Tomáš Papík

Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 15, Sharm El Sheikh

Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 15, Sharm El Sheikh

Semifinále ve dvouhře, ITF Futures 15, Sharm El Sheikh

Matěj Vocel

Vítězství ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Ústí nad Orlicí

Filip Duda

Semifinále ve čtyřhře, ITF Futures 15k, Pardubice

Michael Vrbenský

Finále ve čtyřhře, ITF A, Wimbledon, u18 - GBR

Jonáš Forejtek

Finále ve dvouhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Andrew Paulson

Vítězství ve čtyřhře, ITF 2, Ex Plzeň, u18

Vítězství ve dvouhře ITF 4, Véska, u18

Vítězství ve čtyřhře ITF 4, Véska, u18

Tomáš Macháč

Finále ve čtyřhře, ITF 1, Offenbach, u18 – GER

Kristýna Lavičková

Semifinále ve čtyřhře, ITF 3, Timisoaru, u18 – ROU

Finále ve čtyřhře, ITF 1, Wels, u18 – AUS

Matěj Pánik

Vítězství ve čtyřhře ITF 4, Véska, u18

Jan Pleva

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Véska, u18

Klára Nováková

Semifinále ve dvouhře ITF 4, Véska, u18

Jakub Beran

Finále ve dvouhře „B“ , Strakonice, u18

 

 

Hráči do 14 let

 

Daniel Siniakov

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Jablonec nad Nisou, u14

3.místo Mistrovství Evropy družstev „14“, Murcie – ESP

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství Evropy jednotlivců, Most, u14

Mathew Donald

Semifinále ve dvouhře, TE 3, Jablonec nad Nisou, u14

Semifinále ve čtyřhře, TE 3, Jablonec nad Nisou, u14

Patricie Kubíková

Vítězství ve dvouhře, TE 3, Amsterdam, u14 – NL

Finále ve dvouhře, TE 3, Jablonec nad Nisou, u14

Adriana Beránková

Vítězství ve čtyřhře, TE 2, Oberpullendorf, 14 – AUT

Vojtěch Veigert

Vítězství ve dvouhře „A“, Třebíč, u14

Finále ve dvouhře, TE 2, Oberpullendorf, u14 – AUS

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře, MČR, TK Most, u12

Finále ve čtyřhře, MČR, TK Most, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Trutnov, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Trutnov, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, Roudnice, u12

Lucie Havlíčková

Finále ve čtyřhře, MČR, TK Most, u12

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře „B“, LTC Tábor, u12

Viktoria Starečková

Semifinále ve dvouhře, TE, O pohár města Rakovník, u12

Vítězství ve čtyřhře, TE, O pohár města Rakovník, u12

Vojtěch Doubek

Semifinále ve dvouhře, MČR, TK Liberec, u12

Vít Kalina

Semifinále ve čtyřhře, TE, O pohár města Rakovník, u12

Finále ve čtyřhře, MČR, TK Liberec, u12

Vojtěch Valeš

Semifinále ve čtyřhře, TE, O pohár města Rakovník, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u12

1.místo TK Sparta Praha

Družstvo mladší žáků – Mistři republiky

partneři
  • J

  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev babytenis 2016

  • Vícemistři Extraliga 2016

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

Česky
TK Sparta Praha
FB