AKTUALITY 

Naši hráči na letošním Wimbledonu

18.07.2017 | Daniel Filjo | AKTUALITY

The Championships Wimbledon

Naši hráči na letošním Wimbledonu

Letošní Wimbledon skončil a Karolína Plíšková se stala světovu jedničkou. Připomeňme si kdo další z našich Sparťanských hráčů bojoval o wimbledonskou slávu jak v kategorii seniorské, ale i juniorské, ve dvouhře a čtyřhře. 

V mužském pavouku bojoval Lukáš Rosol a v ženské části Kristýna Plíšková, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková. Junioři přišli na řadu ve druhém týdnu a v něm jsme měli zastoupení Tomáše Macháče a v Karolíně Beránkové. 

Oficiální stránky Wimbledonu najdete zde: 

partneři
  • J

  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev babytenis 2016

  • Vícemistři Extraliga 2016

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Tenisová Extraliga se bude hrát na dvorcích TK Sparta Praha

Česky
TK Sparta Praha
FB