AKTUALITY 

Kristýna Plíšková ve finále J&T Bank Prague Open

09.05.2017 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Mezinárodní turnaj žen WTA International 250k

Kristýna Plíšková ve finále J&T Bank Prague Open
Mona Barthel a Kristýna Plíšková

V sobotu skončil u nás největší ženský turnaj WTA J&T Bank Prague Open, který se pořádá v České Republice. Pro naše hráčky byl úspěšný, přestože naše finalistka Kristýna Plíšková na titul nedosáhla, tak se přesvědčila, že i na antuce může dosáhnout na skvělé výsledky. Barbora Strýcová podlehla v semifinále před bránami finále pozdější vítězce Němce Mona Barthel, která si nakonec az z kvalifikace vybojovala titul. Druhou semifinalistou byla Aljona Ostapenko, kterou známe z našich družstev za sparťanské áčko. 

Ve čtyřhře bohužel ani na čtvrtý pokus na vítězství nedosáhly. Kateřina Siniaková a Lucie Hradecká podlehly ve finále A.Groenefeld, K.Peschke 4-6 6-7. Přesto naše hráčky drží skvělou šestou pozici v žebříčku Race to Singapore ve čtyřhře. 

Oficiální výsledky turnaje najdete zde: 

Oficiální stránky turnaje najdete zde: 

Blog ze zákulisí turnaje najdete zde: 

Gratulujeme našim hráčkám k úspěchu! 

partneři
  • J

  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev babytenis 2016

  • Vícemistři Extraliga 2016

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

  • Tenisová Extraliga se bude hrát na dvorcích TK Sparta Praha

Česky
TK Sparta Praha
FB