AKTUALITY 

Nejlepší výsledky za měsíc duben 2017

10.05.2017 | Daniel Filjo | AKTUALITY

Přehled nejlepšéch výsledků našich hráčů

Nejlepší výsledky za měsíc duben 2017
Michael Vrbenský

Dospělí&Junioři 

 

Karolína Plíšková

Semifinále ve dvouhře WTA Premier Mandatory Miami Open - USA

Barbora Strýcová

Finále ve čtyřhře WTA Premier Mandatory Miami Open - USA

Semifinále ve dvouhře WTA International 250K, Biel - SUI

Kateřina Siniaková

Finále ve čtyřhře WTA Premier, Family Circle Charleston - USA

Kristýna Plíšková

Semifinále ve čtyřhře WTA International 250K, Biel - SUI

Lukáš Rosol

Semifinále ve dvouhře, ATP Challenger 43.000+H, Barletta - ITA

Anastasia Zarycká

Finále ve dvouhře ITF Pro Circuit 15k, Dijon - FRA

Finále ve čtyřhře ITF Pro Circuit 15k, Dijon - FRA

Michael Vrbenský

Finále ve dvouhře ITF 2, Plovdiv Cup, u18 - BUL

Vítězství ve dvouhře ITF 2, Piešťany, u18 - SVK

Vítězství ve čtyřhře ITF 2, Piešťany, u18 - SVK

Andrew Paulson

Semifnále ve dvouhře ITF 4, Beer Shevu, u18 - ISR

Vítězství ve čtyřhře ITF 4, Beer Shevu, u18 - ISR

Jonáš Forejtek

Semifinále ve dvouhře ITF 2, Piešťany, u18 - SVK

Tereza Jankovská

Finále ve dvouhře "A", LTC Pardubice

Kristián Kubík

Vítězství ve dvouhře "C", TJ Radlice

Vladimíra Hořejší

Vítězství ve dvouhře, Oblastní Přebor Prahy, u18

 

Hráči do 14 let

 

Linda Fruhvirtová

Vítězství ve čtyřhře "A", TK Prostějov, u14

Finále ve dvouhře "A", TK Prostějov, u14

Patricie Kubíková

Vítězství ve čtyřhře TE 2, Trnava Cup, u14

Adriana Beránková

Finále ve čtyřhře TE 2, Trnava Cup, u14

Vojtěch Veigert

Vítězství ve dvouhře "A", TK Prostějov, u14

Michal Kračman

Vítězství ve čtyřhře "A", TK Prostějov, u14

Brenda Fruhvirtová

Vítězství ve dvouhře TE, Neridé Cup, u12

Petr Brunclík

Semifinále ve dvouhře TE, Neridé Cup, u12

Semifinále ve čtyřhře TE, Neridé Cup, u12

Vítězství ve dvouhře "C", Tempo Praha, u14

Lucie Havlíčková

Vítězství ve čtyřhře TE, Neridé Cup, u12

Barbora Michálková

Semifinále ve čtyřhře TE, Neridé Cup, u12

Vít Kalina

Finále ve čtyřhře TE, Neridé Cup, u12

Jiří Pokorný

Vítězství ve čtyřhře "C", OAZA Říčany, u12

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve dvouhře "C", Sokol Vysočany, u12

Vítězství ve čtyřhře "C", Tenis Cibulka, u12

 

V případě nechtěného opomenutí výsledku, prosím neváhejte mě kontaktovat na email: d.filjo@tkspartapraha.cz

Úspěchy se zapisují podle následujícího klíče:

 

Vítězství ve dvouhře kategorie „A“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „A“

Finále ve dvouhře kategorie „A“                          Finále ve čtyřhře kategorie „A“

Vítězství ve dvouhře kategorie „B“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „B“

Finále ve dvouhře kategorie „B“

Vítězství ve dvouhře kategorie „C“                     Vítězství ve čtyřhře kategorie „C“

 

Mezinárodní turnaje ATP, WTA, ITF, TE, MČR

 

Vítězství ve dvouhře                                              Vítězství ve čtyřhře

Finále ve dvouhře                                                   Finále ve čtyřhře

Semifinále ve dvouhře                                           Semifinále ve čtyřhře

partneři
  • J

  • TK Sparta Praha Otevřeno Po-Pá 7:00-22:00, So-Ne 8:00-21:00

  • Mistři ČR smíšených družstev babytenis 2016

  • Vícemistři Extraliga 2016

  • Mistři ČR smíšených družstev mladší žáci 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev starší žáci 2017

  • Trenérský tým 2017

  • Mistři ČR smíšených družstev dorost 2017

Česky
TK Sparta Praha
FB