TK Sparta Praha

Nejlepší výsledky za měsíc – Září 2020

Dospělí&Junioři

 

Barbora Strýcová

Vítězství ve čtyřhře, WTA Premier, Řím -ITA

Antonín Bolardt

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky mužů

Nelly Kněžková

Vítězství ve čtyřhře, J2, Rakovník, u18

Matthew Donald

Vítězství ve čtyřhře, J2, Rakovník, u18

Vítězství ve čtyřhře J2, Rakovník, u18 –CZE

Finále dvouhře J2, Plzeň, u18 CZE

Finále dvouhře J4, Sparta, u18 CZE

Jakub Nicod

Vítězství ve čtyřhře J4, Bytom, u18 –POL

Semifinále dvouhře J2, Plzeň, u18 CZE

Finále čtyřhře J2, Plzeň, u18 CZE

Jakub Jupa

Finále ve dvouhře J4, Sofie, u18 –BUL

Semifinále ve dvouhře J4, Sofie, u18 -BUL

Dominik Hozman

Vítězství ve dvouhře „C“, Kolín, u18

 

Hráči do 14 let

 

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře, TE, Oberpullendorf, u14 –AUT

Vítězství ve čtyřhře, TE2, Rakovník, u14

Tereza Valentová

Semifinále ve dvouhře, J2, Rakovník, u18

Vítězství ve dvouhře, J2, Plzeň, u18

Tom Hänel

1.místo Evropské hry, Most, u14

Petr Leipner

Finále ve dvouhře „A“, Chrudim, u14

Daniel Bien

Semifinále ve dvouhře TE2, Rakovník, u14

Semifinále ve čtyřhře TE2, Rakovník, u14

Finále ve čtyřhře „A“, Chrudim, u14

Finále ve čtyřhře „A“, Kutná Hora, u14

Sára Mlenská

Semifinále ve dvouhře, TE, Hrádek nad Nisou, u14

Jiří Pokorný

Vítězství ve dvouhře „C“, Cibulky, u18

Vítězství ve dvouhře „C“, Beroun, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Beroun, u14

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře „B“, Jihlava, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Jihlava, u14

Daniel Kločurek

Finále ve čtyřhře TE2, Rakovník, u14

Kryštof Komínek

Vítězství ve čtyřhře „B“, Dobříš, u12

Ellen Kultová

Vítězství ve dvouhře „C“, Chrudim, u14

Alena Kovačková

Vítězství ve čtyřhře TE2, Most, u14

Vítězství ve dvouhře TE2, Neridé Cup, u14

Finále ve čtyřhře TE2, Neridé Cup, u14

Vítězství ve dvouhře TE2, Jablonec Cup, u14

Laura Samsonová

Finále ve čtyřhře TE2, Neridé Cup, u14

Vítězství ve čtyřhře TE2, Most, u14

Alisa Oktiabreva

Finále ve dvouhře „B“, Plzeň, u18

Finále ve dvouhře „A“, I.ČLTK, u14

Vanessa Dobiášová

Semifinále ve čtyřhře, TE 2, Neridé Cup, u14

Karolína Ječmínková

Vítězství ve dvouhře „B“, Sezimovo Ústí, u12

Sofie Hettlerová

Vítězství ve dvouhře „B“, Lokomotiva Praha, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Dobřany, u14

Jana Kovačková

Finále ve dvouhře „B“, OAZA Říčany, u12

Tomáš Krejčí

Finále ve dvouhře „A“, Dobříš, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, Dobříš, u14

Finále ve dvouhře „B“, Dobříš, u14

Jakub Kusý

Vítězství ve dvouhře „B“, Jablonec nad Nisou, u12

Filip Ladman

Finále ve dvouhře „B“, Chrudim, u12

 

Družstvo dorostu –TK Sparta Praha

1.místo Mistrovství České republiky družstev, u18

 

Družstvo babytenisu –TK Sparta Praha

1.místo Mistrovství České republiky družstev, u18

Přejít k navigační liště