Dospělí & Junioři
Matthew Donald
Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18
Lucie Havlíčková
Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18
Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18
Dominika Šálková
Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18
Patricie Kubíková
Finále ve dvouhře „B“, České Budějovice
Vít Kalina
Finále ve dvouhře „B“, LTC Houštka, u18
Filip Apltauer
Vítězství ve dvouhře „B“, LTC Houštka, u18
Jonáš Padevět
Vítězství ve dvouhře „B“, Hradec Králové, u18
Jakub Filip
Vítězství ve čtyřhře „B“, České Budějovice, u18
Finále ve dvouhře „B“, Hradec Králové
Jakub Nicod
Vítězství ve čtyřhře „B“, LTC Houštka, u18
Dominik Hozman
Vítězství ve dvouhře „C“, Mimoň, u18
Natálie Paterová
Vítězství ve dvouhře „B“, Mnichovo Hradiště, u18
Hráči do 14 let
Petr Brunclík
Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Deza Valašské Meziříčí, u14
Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Deza Valašské Meziříčí, u14
Finále ve dvouhře „B“, Lokomotiva Praha, u18
Tereza Valentová
Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14
Vítězství ve dvouhře „C“, Konstruktiva Praha, u14
Sára Mlénská
Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14
Daniel Bien
Vítězství ve dvouhře „B“, Bohutín, u14
Vítězství ve čtyřhře „B“, Bohutín, u14
Vítězství ve dvouhře „B“, TK Konstruktiva, u14
Kryštof Komínek
Vítězství ve dvouhře „A“, Pelhřimov, u12
Richard Žahour
Vítězství ve dvouhře „C“, České Budějovice, u14
Vítězství ve čtyřhře „C“, České Budějovice, u14
Vítězství ve čtyřhře „C“, Strakonice, u14
Ellen Kultová
Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Beroun, u14
Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u14
Alena Kovačková
Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u14
Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14
Vítězství ve dvouhře „A“, TK Neridé, u12
Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Neridé, u12
Vítězství ve dvouhře „A“, TK Písek, u14
Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Písek, u14
Laura Samsonová
Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14
Finále ve dvouhře „B“, Hradec Králové, u14
Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14
Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Písek, u14
Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Neridé, u12
Vanessa Dobiášová
Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Hamr, u14
Natálie Donald
Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Hamr, u14
Finále ve dvouhře „A“, Tišnov, u12
Štěpán Sklenička
Vítězství ve čtyřhře „B“, Česká Lípa, u14
Matyáš Kozlovský
Vítězství ve čtyřhře „B“, Česká Lípa, u14
Finále ve dvouhře „B“, Konstruktiva, u14
Daniel Kločurek
Finále ve dvouhře „B“, Bohutín, u14
Tomáš Krejčí
Vítězství ve dvouhře „C“, TJ Solidarita, u12
Karolína Ječmínková
Vítězství ve dvouhře „B“, Březnice, u12
Sofie Hettlerová
Vítězství ve dvouhře „B“, Vysočany, u12
Vítězství ve dvouhře „B“, TC Brno, u12
Družstvo starších žáků – TK Sparta Praha
1.místo Mistrovství České republiky, Rakovník, u14