TK Sparta Praha

Nejlepší výsledky za měsíc – SRPEN 2020

Dospělí & Junioři

 

Matthew Donald

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Lucie Havlíčková

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Dominika Šálková

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Pardubická juniorka, u18

 

Patricie Kubíková

Finále ve dvouhře „B“, České Budějovice

 

Vít Kalina

Finále ve dvouhře „B“, LTC Houštka, u18 

 

Filip Apltauer

Vítězství ve dvouhře „B“, LTC Houštka, u18

 

Jonáš Padevět

Vítězství ve dvouhře „B“, Hradec Králové, u18

 

Jakub Filip

Vítězství ve čtyřhře „B“, České Budějovice, u18

Finále ve dvouhře „B“, Hradec Králové

 

Jakub Nicod

Vítězství ve čtyřhře „B“, LTC Houštka, u18

 

Dominik Hozman

Vítězství ve dvouhře „C“, Mimoň, u18

 

Natálie Paterová

Vítězství ve dvouhře „B“, Mnichovo Hradiště, u18

 

 

Hráči do 14 let

 

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, Deza Valašské Meziříčí, u14

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, Deza Valašské Meziříčí, u14

Finále ve dvouhře „B“, Lokomotiva Praha, u18

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Konstruktiva Praha, u14

 

Sára Mlénská

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14

 

Daniel Bien

Vítězství ve dvouhře „B“, Bohutín, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Bohutín, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Konstruktiva, u14

 

Kryštof Komínek

Vítězství ve dvouhře „A“, Pelhřimov, u12

 

Richard Žahour

Vítězství ve dvouhře „C“, České Budějovice, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, České Budějovice, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, Strakonice, u14

 

Ellen Kultová

Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Beroun, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“, OAZA Říčany, u14

 

Alena Kovačková

Vítězství ve dvouhře „B“, Příbram, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Neridé, u12

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Neridé, u12

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Písek, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Písek, u14

 

Laura Samsonová

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14

Finále ve dvouhře „B“, Hradec Králové, u14

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Dobříš, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Písek, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Neridé, u12

 

Vanessa Dobiášová

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Hamr, u14

 

Natálie Donald

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Hamr, u14

Finále ve dvouhře „A“, Tišnov, u12

 

Štěpán Sklenička

Vítězství ve čtyřhře „B“, Česká Lípa, u14

 

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve čtyřhře „B“, Česká Lípa, u14

Finále ve dvouhře „B“, Konstruktiva, u14

 

Daniel Kločurek

Finále ve dvouhře „B“, Bohutín, u14

 

Tomáš Krejčí

Vítězství ve dvouhře „C“, TJ Solidarita, u12

 

Karolína Ječmínková

Vítězství ve dvouhře „B“, Březnice, u12

 

Sofie Hettlerová

Vítězství ve dvouhře „B“, Vysočany, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, TC Brno, u12

 

Družstvo starších žáků – TK Sparta Praha

1.místo Mistrovství České republiky, Rakovník, u14

Přejít k navigační liště