TK Sparta Praha

Nejlepší výsledky za měsíc ČERVENEC 2020

Dospělí&Junioři

 

Petra Kvitová

Finále ve dvouhře, exhibice Berlín – tráva

Finále ve dvouhře, exhibice Berlín – hala

 

Jakub Filip

Vítězství ve dvouhře „B“,  Čelakovice, u18

 

Vít Kalina

Vítězství ve dvouhře „B“, Cafex Rakovník, u18

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Gejzírpark Karlovy Vary, u18

 

Štěpán Baum

Vítězství ve dvouhře „B“,  Žamberk

Vítězství ve čtyřhře „C“, Lázně Belohrad

 

Dominik Hozman

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Mimoň, u18

 

Jonáš Padevět

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Třeboň, u18

 

Patricie Kubíková

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Česká Lípa, u18

 

Kristýna Lavičková

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Dvůr Králové

 

 

Hráči do 14 let

 

Petr Brunclík

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Spoje, u18

 

Viktorie Starečková

Vítězství ve dvouhře „A“, TK tábor, u14

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře „B“, Lob Bohnice, u18

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Lokomotiva Praha, u14

 

Petr Leipner

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Slavoj Český Brod, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Pelhřimov, u14

 

Daniel Bien

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Březnice, u18

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Beroun, u18

Vítězství ve dvouhře „B“, Hradec Králové, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, Česká Lípa, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Lokomotiva Praha, u14

 

 

Filip Čepl

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Choceň, u18

 

Kryštof Komínek

Finále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, TK Liberec, u12

 

Aleš Kotrc

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, TK Liberec, u12

 

Richard Žahour

Vítězství ve dvouhře „C“ Planá nad Lužnicí, u14

Vítězství ve čtyřhře „C“ Planá nad Lužnicí, u14

 

Štěpán Sklenička

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Mariánské Lázně, u14

 

Matyáš Kozlovský

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Horní Měcholupy, u14

 

Daniel Kločurek

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Mariánské Lázně, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Brno, u14

 

Alena Kovačková

Finále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Přerov, u12

 

Laura Samsonová

Vítězství ve dvouhře „B“, České Budějovice, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, České Budějovice, u14

Semifinále ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

Vítězství ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

 

Vanessa Dobiášová

Vítězství ve dvouhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

 

Ellen Kultová

Vítězství ve dvouhře „C“, Frýdlant nad Nisou, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, Trutnov, u14

 

Natálie Donald

Vítězství ve čtyřhře „B“, České Budějovice, u14

Semifinále ve čtyřhře, Mistrovství České republiky, TK Most, u12

 

Alisa Oktiabreva

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Sparta Praha, u14

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Šumperk, u14

Vítězství ve čtyřhře „B“, TK Šumperk, u14

 

Laura Chlumská

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, u12

 

Kateřina Zajíčková

Vítězství ve dvouhře „C“, Tempo Praha, u12

 

Karolína Ječmínková

Vítězství ve dvouhře „C“, OAZA Říčany, u14

 

Sofie Hettlerová

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Tišnov, u12

Vítězství ve dvouhře „B“, TK Ústí nad Orlicí, u12

Vítězství ve dvouhře „C“, TK Spoje, u12

 

Družstvo mladších žáků – TK Sparta Praha

2.místo Mistrovství České republiky, Zlín, u12

Přejít k navigační liště