Dospělí a Junioři
Tomáš Macháč
Vítězství ve dvouhře, ATP Challenger 46k, -GER
Michael Vrbenský
Finále ve dvouhře Futures M15, Antaly, -TUR
Vítězství ve čtyřhře Futures M15, Antaly, -TUR
Andrew Paulson
Vítězství ve čtyřhře Futures M15, Grenoble, -FRA
Semifinále ve čtyřhře Futures M14, Oberhaching -GER
Karolína Beránková
Finále ve čtyřhře W15, Stuttgart, -GER
Matthew Donald
1.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 16 let
Jakub Nicod
1.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 16 let
Barbora Palicová
Semifinále ve dvouhře J2, Šiauliai, u18 -LIT
Finále ve čtyřhře J2, Šiauliai, u18 -LIT
Lucie Havlíčková
Vítězství ve dvouhře J3, Oberhaching, u18 –GER
Vítězství ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL
Patricie Kubíková
Finále ve dvouhře J4, Štětín, u18 -POL
Vítězství ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL
Nelly Kněžková
Semifinále ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL
Gabriel Čížek
Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18
Štěpán Baum
Finále ve dvouhře, Přebor Prahy, u18
Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18
Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové
Filip Apltauer
Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18
Hráči do 14 let
Petr Brunclík
3.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 14 let
Viktorie Starečková
Finále ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14
Semifinále ve dvouhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14
Tereza Valentová
Vítězství ve dvouhře „A“, TK Most, u14
Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Most, u14
Vítězství ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14
Tom Hänel
Vítězství ve dvouhře „A“, Frýdek Místek, u14
Finále ve čtyřhře „A“, Frýdek Místek, u14
Vítězství ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Prostějov, u14
Sára Mlénská
Semifinále ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14
Daniel Bien
Vítězství ve čtyřhře „A“, Frýdek Místek, u14
Barbora Michálková
Finále ve dvouhře, Středočeský kraj, u14
Kryštof Komínek
Semifinále ve dvouhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12
Semifinále ve čtyřhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12
Jakub Kusý
Semifinále ve čtyřhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12
Alena Kovačková
Finále ve dvouhře HMČR, TK Sparta Praha, u12
Vítězství ve čtyřhře HMČR, TK Sparta Praha, u12
Laura Samsonová
Semifinále ve dvouhře HMČR, TK Sparta Praha, u12
Vítězství ve čtyřhře HMČR, TK Sparta Praha, u12
Kristián Šimek
Vítězství ve dvouhře „C“, LTK Liberec, u12
Kateřina Zajíčková
Vítězství ve dvouhře „C“, Tempo Praha , u12
Jiří Pokorný
Vítězství ve čtyřhře „C“, Lob Bohnice, u12
Richard Žahour
Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Pelhřimov, u14
Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Tábor, u14
Tomáš Krejčí
Vítězství ve dvouhře „C“, LTK Poděbrady, u12