TK Sparta Praha

Nejlepší výsledky za měsíc ÚNOR 2020

Dospělí a Junioři

 

Tomáš Macháč

Vítězství ve dvouhře, ATP Challenger 46k, -GER

 

Michael Vrbenský

Finále ve dvouhře Futures M15, Antaly, -TUR

Vítězství ve čtyřhře Futures M15, Antaly, -TUR

 

Andrew Paulson

Vítězství ve čtyřhře Futures M15, Grenoble, -FRA

Semifinále ve čtyřhře Futures M14, Oberhaching -GER

 

Karolína Beránková

Finále ve čtyřhře W15, Stuttgart, -GER

 

Matthew Donald

1.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 16 let

 

Jakub Nicod

1.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 16 let

 

Barbora Palicová

Semifinále ve dvouhře J2, Šiauliai, u18 -LIT

Finále ve čtyřhře J2, Šiauliai, u18 -LIT

 

Lucie Havlíčková

Vítězství ve dvouhře J3, Oberhaching, u18 –GER

Vítězství ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL

 

Patricie Kubíková

Finále ve dvouhře J4, Štětín, u18 -POL

Vítězství ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL

 

Nelly Kněžková

Semifinále ve čtyřhře J4, Varšava, u18 -POL

 

Gabriel Čížek

Vítězství ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

 

Štěpán Baum

Finále ve dvouhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

Vítězství ve čtyřhře „B“, Hradec Králové

 

Filip Apltauer

Vítězství ve čtyřhře, Přebor Prahy, u18

 

 

Hráči do 14 let

 

 

Petr Brunclík

3.místo Halové mistrovství Evropy družstev do 14 let

 

Viktorie Starečková

Finále ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

Semifinále ve dvouhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

 

Tereza Valentová

Vítězství ve dvouhře „A“, TK Most, u14

Vítězství ve čtyřhře „A“, TK Most, u14

Vítězství ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

 

Tom Hänel

Vítězství ve dvouhře „A“, Frýdek Místek, u14

Finále ve čtyřhře „A“, Frýdek Místek, u14

Vítězství ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Prostějov, u14

 

Sára Mlénská

Semifinále ve čtyřhře, halovém mistrovství České Republiky, Plzeň, u14

 

Daniel Bien

Vítězství ve čtyřhře „A“, Frýdek Místek, u14

 

Barbora Michálková

Finále ve dvouhře, Středočeský kraj, u14

 

Kryštof Komínek

Semifinále ve dvouhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12

Semifinále ve čtyřhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12

 

Jakub Kusý

Semifinále ve čtyřhře HMČR, Jablonec nad Nisou, u12

 

Alena Kovačková

Finále ve dvouhře HMČR, TK Sparta Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře HMČR, TK Sparta Praha, u12

 

Laura Samsonová

Semifinále ve dvouhře HMČR, TK Sparta Praha, u12

Vítězství ve čtyřhře HMČR, TK Sparta Praha, u12

 

Kristián Šimek

Vítězství ve dvouhře „C“, LTK Liberec, u12

 

Kateřina Zajíčková

Vítězství ve dvouhře „C“, Tempo Praha , u12

 

Jiří Pokorný

Vítězství ve čtyřhře „C“, Lob Bohnice, u12

 

Richard Žahour

Vítězství ve čtyřhře „C“, TK Pelhřimov, u14

Vítězství ve dvouhře „C“, LTC Tábor, u14

 

Tomáš Krejčí

Vítězství ve dvouhře „C“, LTK Poděbrady, u12

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít k navigační liště